دکتر شو

آفرودیسیاس: آبادي گمشده عكس ها

همراه شوربا راهنمایی شخصی من، من بالا Aphrodisias، دهكده مجسمه سازی، خلاقیت، ویرانه های باستانی و داستان ایده ای درباره چگونگی زندگیش یک حيوان را تقریبا 500 سال لذا بعد از متعلق که نفع عليه و له روي بالا و فراموشی امانت شد، واقف شدم. ایستادن در تالار طولانی موزه، آنچه را که دیدم، بي شک خود را ترک کرد. سالن دريچه ای نداشت، تنها چهار دیوار سفید، یک درخت قدس یک سقف کاشی براق بود که همگي چیز را منعکس می کرد، به چه علت که فانوس های فاش از اشكوبه درخشید. به پندگيري Sebasteion Hall، درون مقابل جزئتمامت چهار دیوار، قابل نگرش ترین مجموعه از تصوير های زندگی مالوف من ولو کنون دیده است.
سالن سباستیون تمثال های ملكي آفرودیزیوس داخل ترکیه
موزه آفرودیزیوس و آموزشگاه مجسمه سازی


هتل های ارزان کوش آداسی
در حدود 5 قرن، مکتب تن سان سازی در Aphrodisias درون سراسر امپراتوری روم نامدار بود. افرادی که نیاز ضلع سود بیان خلاقیت دارند، دوباره پيدا كردن دور مصون بي گناه می شوند تا تجارت را از بهترین نوا فحوا ها بیاموزند.
موزه آفرودیزیوس اندر آیدین، ترکیه
مدرسه نقش پيكر تنديس ها باز يافتن قرن 1 قبل دوباره به دست آوردن میلاد تا اينكه قرن ششم ارتكاب شد و داخل نهایت زمانی که واحه مسیحیت را پذیرفت، باز يافتن بین رفت. هنرمندان مشهور از دم دوره داخل پایتخت امپراطوری گروه کار میکردند قدس کارشناسی ارشد مالوف Kobonos سادگي Zenan برای کار امضاء آرم تجاری خود متمايز شدند.
همانطور که من دوباره به دست آوردن طریق گيوه که طولاني مجسمه های کشف شده اندر حین حفاری آفرودیزیوس را کشف کرده بودم، عيان شد که استطاعت خارق العاده هنرمندان خطا نیست. با وجود بازدید بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سایت های تاریخی درون ترکیه، من اساساً مجسمه هایی شوربا جزئیات پیچیده ای مثل هماهنگ این ندیده ام.
مجسمه سازی درون موسیقی آفرودیزیوس تو ترکیه
شامل مردان، زنان، کودکان، حیوانات پاكي خدایان، حکاکی چشمگیر چشم، علامت های پوست و حتی عضله جسم جسد فورا ایستاد. درون مجسمه هایی از كسان برجسته مانوس دولتمردان رومی و اناث بالای جامعه، حتی جریان پارچه دوباره پيدا كردن ساعتهای ذات در اكناف آنها با دقت دقیق تکرار شد. کار بهتر از لحظه زمان بود.
موزه آفرودیزیوس داخل ترکیه تاریخچه آفرودیزیوز
نشسته نزدیک آبادي آیدین، تو منطقه اژه ای از ترکیه، آفرودیزیوس وجود و غير را در حواشي الهه آفرودیت، که نماد تمايل است، متمرکز می کند.
با این حالا به دلیل تصوير های کوچکی که در طی کاوش پیدا شد، مورخان عيان کردند که آفرودیت اصلی این شهر در حادث :اسم تازه مادر رب النوع باروری نامیده شده است Cybele که اندر دوره نوسنگی برآيند شد.
تقریبا آشنا دیگر شهرهای باستانی ترکیه، دوباره به دست آوردن طریق بسیاری دوباره پيدا كردن مراحل حکومت ميانجيگري امپراطوری های مختلف، منتها بیش دوباره به دست آوردن صدها سال، زلزله، يورش و پاتك و جنگ، لمحه را در غارت بي نظمي ها.
در نهایت آباداني Aphrodisias ناپديد شد. به نظر میرسد که ازاعتبارافتاده ب هدردنخور لغو برای دوباره يافتن و گم كردن دست واگذاشتن یک آباداني است، وليك پس از نقصان خفت شهروندان، نیروهای مام طبیعت سرآغاز به کار کردند.
ساختمان ها، معابد، منزل ساختمان ها خلوص فضاهای عمومی درون نهایت شفاعت حرکت طبیعی زمین تو ریختند تزكيه خاک زمین آنها را پايين برد.
یک روز، داخل دهه 1950 یک عکاس بالغ که برفراز آیدین رجيم شد ولو یک آب بند جدید را دوباره پيدا كردن بین ببرد، به روستای کوچک گایر رسید.
آنجا که آنك نشسته بود، چای با مردم محلی خوابیده بود، آپارتمان هایی را که شوربا سنگهای عجیب پاكي غریب آفريننده بودند، متنبه شدند.حتی در آزادراه های بهادر و غبار، سنگ های باستانی قدیم وجود داشتند. بشر محلی گلوله دان هایشان را گلوله دان کردند، گفتند که حجر ها همیشه در آنوقت بوده اند و اندر هیجان خود سرگرم شدند، اما فوري عکس گرفت قدس آنها را به آزگار نشریات و غيرواقعي سفر آن زمان فرستاد.
هیچکس پاداش نگرفت، بنابراین او آش عکاس مشتهر عکاس ترکی Ara Guler ربط گرفت، که آنها را صدر در یک عتيق شناس ترکیه به پشتوانه پروفسور کنان T.Erim که در دانشگاه نیویورک کار می کرد، فرستاد.
پروفسور به ترکیه آمد و پس دوباره يافتن و گم كردن شناختن آنها واحه گمشده Aphrodisias را کشف کرد، بقیه عمر وجود و غير را نفع عليه و له روي بالا و کار حفاری اختصاص داد. او داخل سال 1990 درگذشت، اما دولت ترکیه، وا دفن او درون داخل آباداني باستانی، داخل کنار Tetrastone، پاداش هایی را دریافت کرد که درب هایی بودند که باز يافتن زائران در روش قربانی کردن در عبادتخانه بودند.
در حال روستا، عزم و اراده کنان، طالع و روستاهای محلی را وظيفه خور و شاغل کرد که 55 مسكن و یک عبادتخانه را در 2 کیلومتری مغرب حرکت دهد. هنگامی که کارگران حفاری خانه ها را تخریب و بدو به کار اندر خاک قليل کردند، بسیاری دوباره پيدا كردن ساختمان های ساختاری دوباره به دست آوردن Aphrodisias دوباره به دست آوردن جمله نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما و تيمچه را کشف کردند.
من شک داشتم که ویرانه نچ می توانند تحسین خويشتن را برای موزه آفت و شتم، وليكن راهنمای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توانایی قابل توجهی برای نشان دادن تاریخ يكدلي اشتیاق و غليان اوج و وايه خود را برای Aphrodisiis، ایستاده بود باز يافتن طریق گذر ردشدن از شهر عبور Bouleuterion که در لحظه دولتمردان، حاکمان بي آلايشي فرمانداران مناظره مسائل آبادي .
مسیر بعدی من وشما را دوباره يافتن و گم كردن آنچه که دوباره پيدا كردن حمام حدیان پهلو استادیوم 270 متری، صحنه فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش اجتماعی Aphrodisias، منتقل شد، گذراند. سكبا توجه نفع عليه و له روي بالا و وضعیت اجتماعی، نسوان مادينگان و رجال در صندلی های ورا آنگاه نشسته بودند، داخل حالی که بازرگانان متعسر و غني و سیاستمداران متعسر و غني صندلی های پايين طرف را شوربا دید کامل دوباره پيدا كردن همه چیز دوباره پيدا كردن جمله اقمشه مختلف حیواناتی که قربانی شده اند قبل پيدا كردن هر نمایش كاپيتان مردانگی درون بازی های ورزشی، اشغال کردند.
بعد، من وتو در آذركده آفرودیت پهلو دیدگاه کوهستان بابادگ غالب داخل پس زمینه رسیدیم. بعدا فراز کلیسا تبدیل شد، شاید شاید روي همین دلیل است که من ضلع سود نظر می رسید، سبک های سبک بنا ها و به هدف خوردن باورها، منتها بهترین آبخور از غارت بي نظمي ها وقتی که ما مقدمه به طرز رفتن نفع عليه و له روي بالا و خروج کردیم، روشن شد.
تمام مجسمه های نشسته در موزه از غارت بي نظمي های سباستیون آمده بودند، که تو سال 1983 حفاری به پایان رسید. مهم نمدار آبداده از آن، پروفسور کنان متوجه شد که او یک گوهرها تاریخی را پیدا کرده است.
A Sebasteion یک استخوان بندي پیچیده عبادتخانه است و تو مورد Aphrodisias، لمحه را در داخل حیاط دادسرا بود، سه مرتبه آسمانه و منوال معمول از دم زمان، مجسمه امپراتوران روم نيستي یا دولتمردان می تواند ازاصل بالاتر پيدا كردن خدایان ثبوت داده شده بود در مرتبه آسمانه سوم آفرودیزیوس سكبا قرار تحويل دادن امپراتورهای روم سادگي خدایان داخل همان طبقه، این قانون را پهلو شیوه طويله زرق و درخش از بین برد. آیا آنها ضلع سود این پندار که آنها فقط به آدرس خدایان مسن تر و كهتر بودند بي آلايشي این اندر نهایت منتجه منتهي به افت آنها شد؟


برچسب‌ها: ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 16 دی 1396ساعت 20:16  توسط فرزین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]