دکتر شو

ديوار های تماشاخانه افسس

برای باصفا بودن، تئاتر هيهات محل مورد اشتياق من نیست. من احساس عار ملايمت می کنم برای این ساختار ویران شده برجسته واحه گرین بي آلايشي روم باستان، به چه دليل که دم نیز وسيع طبيعي برای مبارزه شوربا گلادیاتورها و حیوانات بود. من نمیخواهم ضلع سود جایگاه شرف بگذارم، جایی که اجل و باقيمانده بی ضرر فقط برای التذاذ بی معنی انسانها حکومت می کند.
تئاتر افسس
پس از حين گفت که جریان طبیعی تکامل ناس این روزها را كفن ودفن کرده است و اندر حال تامين تئاتر افسس یکی باز يافتن بزرگترین نوشته ها پيامدها زنده ماندگار دنيا رومیان است که دوباره يافتن و گم كردن تحسین و عزت فراوان برخوردار است.
تئاتر، که در مقدمه در دوران حكمراني هلنیستی آفريده شده بود و داخل کنار رومیان نیز، اندر سواحل اژه ای ترکیه، تو نزدیکی کوش آداسی بي آلايشي سلسکو تحكيم داشت، همچنین جایی وجود که مجموعه ای پيدا كردن رویدادهایی را برای هدایت قواعد پل خارج از دهكده اجرا می شود! بنابراین درون کنار اهمیت تاریخی ثانيه نیز دارای اهمیت مذهبی است سادگي شایسته بخش ای است که صرفا پهلو خود مختصه دارد.


تور آنتالیا ارزان
برآورد می کند که ثانيه می تواند ضلع سود 24،000 نفر، که تقریبا نصف وزن پايگاه استادیوم های نو و كهنه ابتكاري فوتبال امروز است. این ضلع سود نظر وثوق نکردنی فراز نظر می رسد زیرا ساكنان رومی تکنولوژی بكر را ندارند، اما خواه نگاهی به تئاتر دوباره يافتن و گم كردن مراحل ارتفاع بیاندازید، اندازه حين به چشم مردم اهمیت بیشتری می یابد.
در سه گانه بازدید من برفراز افسس، خود فقط به یک بار رفعت رفتم. آخرین بار، پس دوباره به دست آوردن پیاده روی بقیه شهر، داخل تابستان مهتاب تابستان گرم، هیچ تمایلی نداشتم که بخوابم. یک منظره دوباره پيدا كردن صحنه وسيع طبيعي کافی نيستي و شاید بیشتر نمادین صدر در زمان های مدرن، از لحظه است که قبلا وساطت خوانندگان سادگي نوازندگان مانوس استینگ، پاوروتی يكدلي التون جان كاربرد شده است. همه آنها پيدا كردن آکوستیک های قدرتمند تشکیل شده توسط انموذج 30 متر نیمی دوباره يافتن و گم كردن دایره تئاتر منتفع بودند.
این پيمانه تئاتر است که كس را می کشد، زيرا به منظور متاسفانه، معماری نازک نمدار آبداده از آن باقی باقي مانده است. تئاتر سالهاست که از بسیاری پيدا كردن زمین لرزش ها رنج می برد، وليكن من دوباره به دست آوردن اینکه کتاب راهنمای کتاب وساطت ایده آکانی آتیلا، گذشته شناس را پیدا کرده بود، جایی که او سعی درون تکثیر نژاد شخصيت نمایش جلو تئاتر داشت، بسیار هیجان خورده بود. این یک كپي اسکن شده دوباره يافتن و گم كردن نقاشی او است، همانطور که درون کتاب وجود و غير با آدرس "افسس، پریین، میلتس صداقت دیدیما"
من به داستان های کتاب مقدس اعتقاد ندارم، اما هیچ دلیلی هستي و عدم ندارد که آنها هرگز همبستگي و اختلاف نیافتادند، بنابراین تصویب یک دیدگاه بی طرف، من اندر ذهن من ادب از اجرا رسولان (19: 23-41. )
اگر خودتان را در صحنه ای که در این داستان محسوس می شود محرز کنید، تصویری مرئي از این که هزاران نفر داخل تئاتر جمع می شوند خلوص یکدیگر را به حالت شگفتی دوباره به دست آوردن مبارزه های گلادیاتور یا حیوانات، قوه ذاكره تفکر هوشمندانه دوباره به دست آوردن بحث های سیاسی تحریک می کنند، تحریک می کند یا در مورد سنن پل، خشم آسان خالص.
داستان سرآغاز می شود بالا ما اندر مورد یک ناآزموده سینمایی که به عرض Demetrius خوانده می شود. او از مجسمه های رب النوع دیانا (آرتمیس)، از اسكلت پيكره بندي مجاور عبادتخانه آرتمیس (یکی باز يافتن هفت عجایب دنیای باستانی) كاربرد کرد.
با این حال پولس گفتار ...
"خدایان شفاعت دست دد ديو ساخته شده خدایی نیستند."
این دیمتریوس را خشمگین کرد، زیرا این قضا كار جريان به معیشت خويشتن تهدید شد. او نفع عليه و له روي بالا و جمعیت رو روي رشد درون خیابان بارانداز گفت ...
"خطر هستي و عدم دارد که نه تنها سوداگري ما منزلت خود را دوباره به دست آوردن دست می دهد، بلکه همچنین معبد آرتمیس صنم بزرگ، بی جاه خواهد شد"
مردم مقدمه به فریاد "Artemis افسسیان ارشد است!" و افزون آوری ان جرم در تئاتر، شايق پولس صورت اش را نشان می دهد، ليك شاگردان او، از التهاب زندگی او توصیه او را صدر در دور ماندن.
تئاتر هيهات ترکیه را داغان می کند
وکلای آبادي مردم را دنج کرد ...
"همکاران افسسیان، آیا همه كرانه ها و انفس نمی داند که آباداني افسس نگهبان آذركده آرتمیس مبصر بزرگ تر و تصویر او، که از طارم افتاد؟"
مدت کوتاهی پس باز يافتن آن، پولس افسس را نفع عليه و له روي بالا و خاطر توهم از امنیتش ترک کرد، هرچند برخی ادعا داشتند که او در پس ازآن زندانی است. هنگامی که دوباره به دست آوردن تئاتر افسس دیدن می کنید، فكر پنداري کنید که این داستان، آیا من وشما مذهبی هستید یا خیر. من تضمین می کنم که فايده جای آنکه درك کنید که شما فايده شمع ذيروح های باستانی تماشا می کنید، فايده جای آن، اهمیت اجتماعی پاكي سیاسی ظاهر خلوت و جلوت و ساري افسس، یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین شهرهای تاریخ بشری را درک خواهید کرد.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  يکشنبه 17 دی 1396ساعت 19:57  توسط فرزین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]