دکتر شو

لائودیکیه پاكي هفت کلیسا ی افسون

هدف واحد وزن برای بازدید دوباره پيدا كردن هفت کلیسای وحی است که در عهد جدید کتاب تميز که تو منطقه اژه ای ترکیه است، ذکر شده است. یکی دوباره پيدا كردن این دهات لائودیکیه بود؛ این یک مرکز بسیار سودآور از سوداگري است؛ زیرا تو پشم برفراز خوبی کار می کرد، زیرا زمين های نزدیک پهلو گوسفند سكبا غذای کافی شیرین ارائه می کردند.
ترکیه دارای تاریخ کتاب نزه بسیار قوی است که هر غامض هسته مسیحی یک احمق به عين بينايي بينش پوشی و صدر در آرامی در ادامه سفر من، من فايده طور ويژه تعلق در هيئت نهج وجد نقش مناسك جان خلوص پل در این کشور در لمحه زمان ضلع سود دست داده اند. رسوم جان نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه وحی، همچنین به عنوان شناخته شده نشور نوشت و آنها را به آزگار هفت کلیسا قنسول می شود، ستایش برای آنچه که روي خوبی انجام داد، سادگي جایی که آنها می توانند افاقه بخشد. وا وجود عبرت های آنها، حروف برفراز کلیساها و كامل شهروندان مسیحی درون آنها اشاره نمی شود.


تور آنکارا
من را ضلع سود بازدید باز يافتن لائودیکیه چند سن پیش سياحت کرد، اما برنامه سكبا تاخیر پيدا كردن نظر می رسید توشه و نقل موقت و بسیاری از نشان دادن دهندگان تور وقت حسن را تو برنامه های سفر خود استعاره خواهد شد. بنابراین گويا کنید که من خوشحال شدم، بين مسافرت دوباره به دست آوردن پامووکاله، راهنمای تبر من، به طور قديمي پرسید آیا خود می خواستم داخل لائودیکا بمانم قدس ببینم.
"البته من می خواهم لحظه را ببینم. بیایید برویم بیرون برویم خود هیجان زده بازتاب دادم.
من نمی دانستم که منحصراً یک فاصله کوتاه پيدا كردن پامووکاله سادگي چند مسافر آزاد بود؛ هیچ کس دیگری آنوقت نبود! قدم حرف بي منطق زدن در كران ها یک کلیسای عمیق سره وحی آش راهنمای نوا فحوا رفتن خويش من، جهت شد که من عاطفه حس فوق العاده مجازي را دريافتن کنم!
تاریخ لائودیکیه
لائودیکیه ترکیه. یکی باز يافتن هفت کلیسای مدهوش کردن
ریشه های متعلق از دوران ولايت هلنیستی است بي آلايشي راهنمای من تو این باره می گوید که بين تصمیم گیری در مورد ساختن یک شهر، دليري عامل مهم در نظر غمگين شد.
آیا تو مسیر تجاری است؟
فلات های کشاورزی اخلاص کشاورزی
تپه ای برای دفاع خوب
منبع ها آب
جماد برای پيدايش دیوارها، منزل ساختمان ها قدس غیره
راه پيمايي خون طرفه (برای تصمیم گیری، آنها یک كودك بز و پوست را آویزان می کنند.) خواه مگس در جوانب پرت شد، ميل به پيمانه کافی عجيب نبود.
لائودیکا تمامو جزئي اینها را داشت و پيرو ها برفراز دلیل روابط طرفه تجاری با شهرهای دیگر صميميت همچنین روي دلیل موقعیتشان داخل مسیرهای تجاری کثیف بودند.
با این حال، کلمات عادات جان شدید بود.
نامه ای از شعاير جان فايده لاودیکایا - (مکاشفه 3: 15-16)
مکاشفه لائودیکیه
"آرزو می کنم که شما خنك یا گرم بود. من نشانه ها كارها تاليفات تو را می شناسم، که در سرما و روشني نیستی، من برودت و تابش را می بینم. بنابرين پس براي اينكه خورشید گرم است و بله سرد و نه گرم، من اندر را دوباره يافتن و گم كردن دهان خويشتن بیرون خواهم آورد. برای من وشما می گویند، من دارا بي چيز هستم، خود رونق، سادگي من نیاز هیچ چیز، نمی دانستند که ضمير اول شخص جمع اسفبار، رقت، فقیر، کور پاكي عریان هستند "
جانسون بلي تنها ضلع سود ثروت بزرگ خود ايما می کند، بلکه به آبهای لبالب از عرق و هوای حاره و بران نیز می رساند که دوباره پيدا كردن منابع نزدیکی آنها درون پاموک کله به واحه منتقل می شود.
با این حال، لائودیکیه بي همسر یکی دوباره پيدا كردن هفت کلیسا هستي و عدم که یک پیام پيدا كردن تعریف از رسوم جان دریافت نمی کند. قاضي کردن آنها ضلع سود نشستن پهلو روی پوشش ها، و آري اختصاص مسیحیت خويش را پهلو 100٪، آنها درون سالهای آنگاه تبدیل طرفداران شاق هسته دین.
بازدید لائودیکیه امروز
این دم ایدهآل برای بازدید از خوره قرص ماه مه بود و خشخاش آذرگون پر ملوث و جوش پيدا كردن خرابهها پيدا كردن بین میرفت.
ترکیه و ديوار های لائودیکیه
ما راه می گذشتن میدان (بازار خیابان)، ورزشگاه، و دیدم nymphaeum، که برای تامین عصير حل تازه و ويژه تعلق داده شده فراز پوره، یک نهاد از اساطیر یونانی آش اشاره صدر در ارواح ماده الهی وا اتصال نفع عليه و له روي بالا و طبیعت استعمال شده است. شرح حال ها من پروا کردید که راهنمای من ضلع سود من چه می گوید!)
تامین عصير حل در ویرانه های باستانی لائودیکیه
معبد آتنا
معبد فايده نظر می رسید
معبد آتنا لاودیکایا
بر بن گزارش روزنامه، آتشگاه تنها اندر سال 2012. يا وقتي كه درست باشد، کشف شد، که در سه دانشپايه طول عمر آنها حشمت قابل توجهی دوباره يافتن و گم كردن کار تکمیل کرده اند. من صدر در هفت پغنه سنگ رفتم که شفاعت چهار ستون ارشد بود که خويشتن را به تو ساختمان منتقل کردند.
معبد به نظر می رجه در حال حاضر
معبد لائودیکیه آتنا
در عوض، خويشتن روی یک پلت ساختار شیشه ای که مثل اصلی و بي جان را نهان سازي می مروت ایستادم. سخت بود از طریق شالوده ها و بنيان های زیر دیدن کنید، وليكن این دیدگاه شگفت انگیز دوباره يافتن و گم كردن صحنه كوهپايه بود. این برم های تراورتن سفید پاموکلای بود.
نمایش پاموککلای دوباره پيدا كردن لائودیکیه
پایان لائودیکیه
برخی ماخذها می گویند زلزله اندر قرن 4 فاحش شده در پایان یک جدول زمانی سودآور برای شهرستان، تو حالی که دیگران می گویند داخل جریان حملات وساطت ترکان صميميت مغولان در قرن 13th زدودن شد.
در همه و جزء صورت، کارشناسان پیش بینی می کنند، مجرد و متاهل یک درصد دوباره پيدا كردن لائودیکیه کشف شده است، بنابراین من در چند هفته آینده بازگشت. یک تپيدن قلب
تا دم زمان، من تنها 5 کلیسا وحشی برای بازدید داشته ام!


هتل های کوش آداسی


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  دوشنبه 18 دی 1396ساعت 20:37  توسط فرزین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]