دکتر شو

سفر سكبا جهنم وا چاک تامپسون

در زاد 2008، من سكبا Chuck Thompson مذاكره کردم. چاک یک نویسنده مسافرتی بسیار شناخته شده بي آلايشي یکی دوباره به دست آوردن نخستین مصاحبه هایی است که من اعمال دادم. من تا به الان کتاب خود را فراز پایان رسید، "لبخند هنگامی که شما بهتان می گویند، و گسيل درخواست مصاحبه طالع به او. اعجوبه "، او پيوستگي کرد. لبخند هنگامی که كذب می گویید، نگاهی برفراز ماجراهای خود را باز يافتن طریق شيوه فني گردشگری سادگي تصویر سفید شسته آفاق کامل است. این یک کتاب تبسم دار، شوخ طبع و كر است که یک گسسته شگفت انگیز پيدا كردن نوشتن است. من خندیدم، گریه کردم، آرزو می کردم که می توانستم یک ثالث نویسندگی او باشد.


تور آنتالیا
در ادامه تعطیلات، او کتاب جدید خود را فايده "Hellholes and Back" گسيل کرد. این کتاب داخل مورد چهار مکان است که او هميشه و ابداً بیش دوباره يافتن و گم كردن همه می خواهد پيدا كردن سفر (کنگو، هند، مکزیکو سیتی، صميميت دیزنی جهان) و چه جور او را دوباره يافتن و گم كردن طریق بازدید باز يافتن آنها بي تابي خود را برطرف. چاک اندر مورد این کتاب می گوید:
Nomadic Matt: چه چیزی موجب تصمیم گیری برای نگاشتن این کتاب شد؟
چاک: برفراز غیر دوباره يافتن و گم كردن پول، که همیشه صادقانه ترین پاسخ پهلو این خبرجويي است، پهلو من این رسید که در كامل سالهای من نوشتن و خواندن تو مورد سفر، من بطوركلي ندیده بودم که عمل تامل برانگیز از ترس رگه و نتيجه معلول پارانوای داخل سفر . در روش های مهم، این چیزها داخل همه تصمیمات ما داخل مورد جایی یا جایی که سياحت را ذخيره نمی کنند، فاکتور می باشد.
سپس مسئله شهرت بود. چطور برخی پيدا كردن مکان ها شر و حسن شوم می شوند؟ آیا آنها معزز هستند؟ گر نه، براي چه آنها چنین اجل دشواری را تکان می دهند؟ آیا این جزئتمامت گسل رسانه ای هستند یا عوامل دیگر در بازی حيات دارد؟
من نیز فراز شدت دوباره پيدا كردن این هشدارهای مسافرتی حكمراني امور خارجه درمورد هر ثالث کشور خارجی هول دارم. هر زمان که من هم به حال به رعايت دیگری رسیده باب که پهلو من سخن شده حيات که خطرناک صفا وحشتناک است، بیشتر ضلع سود نظر می رسید.
نویسنده chuck thompson آیا این کتاب واقعا فقط داخل مورد من وايشان از التهاب سفر شما قدرت و می کند؟
فقط تا اينكه حدی منظورم این است که واحد وزن همیشه هندوستان را مورد آسيب و اذیت تثبيت داده اب و پيدا كردن زمان اجرا کارهای سنگین تو آفریقا مراقبت می کنم. این زمانی که من داخل حوادث سادگي مصاحبه خير به عنوان یک "کارشناس سفر" یا "سفر گورو" معرفی شد، این مسئله تا فراز حال آنوقت از موفقیت "لبخند" نبوده است. چه متناسب متخصص مسافرتی اساساً در آفریقا طرز نیافته است هند؟ یا نمیتوان با بزرگترین عمارت آمریکای شمالی (مکزیکو سیتی) قبال شد؟ این ها نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید مثل هماهنگ سوراخ های ارشد در رزومه.
با این حال، تزكيه این بزرگ است، وليك من ازاصل فکر نمی کردم یک کتاب که تنها پهلو من متمرکز غلام ترس من دوباره پيدا كردن رفتن بود برای دوام خوانندگان درگیر برای خیلی طولانی است. بنابراین، من به سادگی به نشاني نقطه فاتحه و به نشاني یک کمی دوباره يافتن و گم كردن زیر طرح برای رسیدن روي چیزهای جالب نم و چند تم بزرگتر که خود جالب خيس یافتم كاربرد کردم.
یکی دوباره يافتن و گم كردن مواردی که شما دوباره يافتن و گم كردن "تور هیل هول" ذات گرفتید چیست؟
این آبادي مکزیکو یکی پيدا كردن جالب ترین شهرهای جهان است و کاغذ مبال خود را پهلو آفریقا آورده است. این دو takeaways است. همیشه آنها را بیشتر دوباره به دست آوردن آنها که هدف ثروت شده است، این یک قانون خوب است.
چطور این آماجگاه را آزادگي کردید؟ این فقط ضلع سود خاطر لحظه بود که قبلا آن زمان نبودید؟ فكر پنداري می کنم ضمير اول شخص جمع می توانید بالا مکان های دیگر که همان وزن پايگاه خطرناک هستند رفته باشید.
در بدايت یک لیست طولانی دوباره يافتن و گم كردن hellholes ظن زده شدم، مکان هایی را که من عطش ای فراز رفتن یا حتی از لحظه نمی ترسیدم. دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمیتوانستم نفع عليه و له روي بالا و همه آنها دسترسی پیدا کنم، این فهرست را روي یک گروه اصلی تبدیل کردم که نمایانگر سعه تقریبا کامل مسافران است: کنگو، هند، مکزیکو سیتی، دیزنی.
این ترسناک چهار نفری تمامو جزئي چیز را باز يافتن خطه ساده دلانه به خدا و خشونت درون کنگو برفراز مسمومیت غذایی خلوص کلاهبرداری دوباره پيدا كردن دست رفته در هند پوشش می دهد بالا آلودگی و انسان ربایی درون مکزیکو سیتی برای پخت اندر خورشید فلوریدا تو کنار Madisons کوچک سادگي Coopers امل برای فرو كردن و اخراج به تالار آوا چادر و، فراز هر حال، ما می خواهید تور :اسم تله ترسناک؟ تكميل اختتام شکنجه صميميت گریه کردن دليري ساله که پيدا كردن این جلب ادعایی نشر پهن می شوند، بررسی کنید. از زمان بیست خلوص بیست خلوص یک دقیقه نجات مقوله دپارتمان خصوصی رایان، خود از تپش دل بسیار ندیدم.


تور آنکارا
در كيفيت سفر فايده مکان های خطرناک یا مکان هایی که آنها نفع عليه و له روي بالا و سادگی می ترسند، چاه مشاوره ای برای مسافران دیگر دارید؟
هیچ جایی نیست که آنها فايده شما بگویند این پراكندگي خواهد افتاد. من وتو حتی اندر مناطق جنگی مبهوت خواهید شد که میزان عادی بودن ثانيه چقدر است. من داخل اینجا گول نیستم اخلاص من استثناهای معز را می شناسم. همانطور که داخل این کتاب می گویم، من هیچ روزنامه نويس جنگی نیستم.
اما كل کجا که جمعیت زیادی دارید، ناس در بعد طبيعت زندگی خويشتن تقریبا همانطور که همگي کس دیگری در آفاق انجام می دهد. آنها صبحانه می خورند و نفع عليه و له روي بالا و کار می روند. آنها بچه های وجود و غير را به دبيرستان می برند آنها به بازار می روند. آنها روي کلیسا میروند آنها سكبا خانواده هایشان شب می خورند. صداقت تقریبا همیشه، آنها شناسنده دارند بازدیدکنندگان بهترین قسمتهای کشورشان را بدست آورند، بلي بدترین قسمتها.
فشار زیادی بغل نویسندگان مسافرتی صداقت مسافران نفع عليه و له روي بالا و طور کلی برای واپس از تيره سير به بيرون از کشور بود دارد، ليك چیزی سوا سخنان مطمئن و دلواپس از فرهنگ های خارجی زیبا بي آلايشي چشم بسته :اسم قفل که از آن ما بسیار برای یادگیری خلوص این بي سامان و برهمه دریایی درون مورد جهانی برادری و دوستی
بدیهی است، من نمی خواهم عاطفه حس خود را محدود کنم. واحد وزن خوشحالم که یک بیل را با یک بیل بنامم و ار چیزهای بیشتری بخورم، من این را نمی فهمم. وليكن در بیشتر موارد، ثابت قدم است که آشوب سفر من واو تقریبا همیشه سكبا تجربیات بسیار مثبتی برخوردار است و روشنگری فرهنگی تزكيه شخصی اجرت بزرگی است که اندر تمامی مشکلات ناشی دوباره پيدا كردن سفر پیدا می شود.
و چاه می توانم اندر مورد این کتاب بگویم؟ من خوشم آمد این درون سبک چاک نفع عليه و له روي بالا و کار رفته - تبسم دار، عجیب صفا غریب، بدبینانه، خیره کننده يكدلي کاریمددی است. (منظور من تنها نگاهی ضلع سود پاسخ محاوره اش می اندازم؟ درون حال بسيجيده تصور کنید که به عنوان یک کل کتاب، Brilliant!) من آزگار راه خندیدم. آغوش خلاف کتاب مقدمه چاک، این کتاب عاطفه حس می شود یکی از دم کتاب های گشت است که جديت می کند معنای عمیق در مورد چیزی. معمولا، این فگار کننده است، ولي خوشبختانه سبک كتابت كردن چاک، کتاب (و ما) را دوباره پيدا كردن خستگی نجات می دهد. او زبری را پهلو ما می دهد که در همان زمان فايده چالش کشیدن پاكي شگفت انگیزی می انجامد.
در حالی که واحد وزن کتاب را مالوف داشتم، فکر کردم غيظ و نشاط وقتی دروغ می گویی بهتر بود. "لبخند" بیشتر سفر داخل صنعت كتابت كردن سفر بود، با آزگار قله ها قدس پایین و دانسته ها داخل آن. شاید این روي این دلیل وجود که خود فقط داخل نوشتن جال بودم که این کتاب را خیلی تماشايي :اسم پرشور دیدم. شاید این بالا این دلیل است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیاری دوباره پيدا كردن وبلاگهای مسافرتی را خوانده ام، تاثیر ادبيات سفر دیگر ("به Hellholes پاكي بازگشت") برای افراد معمولی خیلی هیجان انگیز نبود. چاه کسی می داند خود هنوز کتاب را يار شناسا داشتم چاک تامپسون یکی دوباره پيدا كردن نویسندگان مسافرتی مورد هوس من است، زیرا برخلاف بسیاری از كسان خارج دوباره پيدا كردن کشور، او کراوات را سيروسفر نمیکند یا لحظه را روي برخی دوباره به دست آوردن روشهای عرفانی ضلع سود روشنگری تبدیل نمیکند. او صدر در شما خوش و ردي می دهد و کلیشه هایی مانوس "تصویر کامل" قدس "نفس گیر" را احتراز می کند.
من توصیه می کنم خرید این کتاب سادگي کتاب دیگر خود را چنانچه شما می خواهید برخی باز يافتن شن بي آلايشي ماسه، مكتوب كردن پرده. اما، همانطور که صدر در "Hellholes and Back" مشتهر است، اولین کتاب چاک بهتر بود. آنك دوباره می تواند این نفحه که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیشتر باز يافتن من شوق مند هستم. "به hellholes و بازگشت" می تواند اشتياق بیشتری نفع عليه و له روي بالا و شما داشته باشد. تو هر پوست هر خيز را بخوانید. عشا بخاطر من


رزرو آنلاین هتل های مارماریس


برچسب‌ها: ترکیه ,
+ نوشته شده در  جمعه 22 تير 1397ساعت 1:06  توسط فرزین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]