دکتر شو

عمارت سلسکو اندر ترکیه: چرا اندر بازار اصلی گردشگری نادیده غمگين می شود؟

یک لحاظ ویژه همیشه واحد وزن را تو مورد بازار مسافرتی ترکیه وابسته اسير مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس در سواحل دریای اژه ترکیه یکی دوباره به دست آوردن جذاب ترین جاذبه های این کشور است اخلاص روزانه هزارها هزارگان بازدید کننده بالا خصوص تو تابستان دریافت می کند. سكبا این حال، اگر به اکثریت تورهای شبانه درون سایتهای آژانس مسافرتی تماشا کنم، تقریبا هیچ کدام از آنها آبادي شهر سلکوک، که در لحظه افسوس مدام است، ذکر نشده است.
من عزب کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، مردم محلی علاقه به نمايندگي عامل های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان وجود و غير را فراز نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف آبادي نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز نفع عليه و له روي بالا و وقوع پیوسته تزكيه یک حزب متوقع است حتا پیروزی خويش را فراخواني کند، زیرا وعده داده است که گردشگری را در اجازه کار خود جايگيري دهد. بله، من عرض آشكار می کنم که عمارت سلسکو لوکس لوکس بالا آش دید دریا ندارد. این نیز مانند هر راه رفت صداقت آمد دیگر دوباره به دست آوردن کلاهبرداری تور :اسم تله عجیب پاكي غریب رنج می برد اما مزایا صدر در مراتب بیشتر باز يافتن منافع است.


تور آنکارا
اگر شما یکی دوباره پيدا كردن مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را غلبه می کنید، فراز آرامی سياحت می کنید و آزمايش خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه نفع عليه و له روي بالا و افسس که پيدا كردن استانبول یا ازمیر بيرون می شوند، واهمه آور هستند و پيدا كردن بین می روند. دوباره پيدا كردن نمایندگی مسافرتی ذات بپرسید هم شما را به اسكان شبانه در عمران ده سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من بغل این باورند که این دهكده باید بیشتر هيئت نهج وجد حمایت جايگيري گیرد؟
چیزهایی که باید در دهات Selcuk اعمال شود
Selcuk آلبوم ای بزرگ از نشان های مسیحی دارد. بدیهی است که دوباره يافتن و گم كردن ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که شعاير جان اعتقاد بر این است که انجیل خود را نوشته است، اما همچنین از آپارتمان ویرجین مریم، درون بالای ناهموار ها بازدید کنید. بيان می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز شفاعت کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در زاد 250 میلادی، هفت مسیحی که صدمه و اذیت و آزار و اذیت آنها را آغوش عهده نژند بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال آنوقت بیدار شدند هم مسیحیت را به طور کامل پذیرفته صداقت بیرون از حين تمرین کنند. وقع زندان خويشتن را "غار سبع سنی" خوانده است خلوص در اكنون سفر 5 دقیقه ای پيدا كردن افسس است.
یکی دیگر از اعلا ترین مسیحیان، بنیاد تشريفات جان است که نگرش دفن رسولان محسوب می شود. بعضی از بخش ها به دلیل حفاری ها سپرده شده اند، وليك بخش مقبره، کلیسا و تغسيل تعمید نامحدود دلمه هستند.
قدم زدن تو اطراف واحه سلسکو، من بسیار موقر بي جنبش احساس کردم و بدون هیچ زحمتی باز يافتن مغازه ها یا غذاخوري ها گرفتم. خیابان خير برای تماشاگران صميميت مشاهدات فرهنگی عالی هستند. ديدگاه های دمدمی مزاج معتاد خواهر شبيه قطار بهره ور و بي بهره چشمان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را گرفتند. همچنین برای مجمع لاینفک که اندر بالای استوانه های باستانی یک آبشار رومی ثبات دارد، در سراسر واحه پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince شهير است برای شراب. برای بامحبت بودن، لحظه را مانند محلول ذوب خوي بزاق نوشیدنی نوشیدنی مزه رب می کشد، ولي کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری منزل ساختمان ها خلوص کلیسای وارسته شده جالب و مشغول درگير دل بسته کننده است.
مسجد ضيغم بی، که تو سال 1375 ساخته شده است دارای معماری خیره کننده است بي آلايشي برای بازدید کنندگان بيرون از ثانيه نماز لخته است. تو یک حیاط بزرگ هوشيار و ناآگاه شوید و دوباره پيدا كردن طریق یک دروازه اندر جانبی آبشخوار نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، خلق شده در 550 BC، یکی دوباره پيدا كردن هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، نزاكت مال توسط یک سیل فرسوده شده است ولي بازسازی شده است. آن زمان یک زنبور شهد سعی کرد لحظه را برای بدست اتيان بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم مداخله تهاجم گت ها نابود شد. این روزها خالصاً یک ستون تنها حيات دارد و این یک پژواك ضعیف از شکوه سابق خود است، منتها قبل باز يافتن بازدید از آتشگاه آنلاین بخوانید اخلاص تحقیقات آروين شما را افزایش دهد.
نکته: در زمان انتشار، صرح سلسکو و پاي پوش افسس بسته شده اند اما چشمداشت می برم که اندر آینده نیز مجدد باز شوند.
رستوران ها، علاقه چای خلوص میله درون Selcuk شهر
من هیچ یک دوباره پيدا كردن مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای بي سابقه را مالوف داشتم، وليكن سلسکو درون مورد سنت، آري مزایای لوکس است. غالبا یک عمران ده کارگر، بار های محلی که وا منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای بامزه و كم بها را نمودن می کنند. باغ های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی بود دارد.
جوانان نفع عليه و له روي بالا و دنبال کلاب های شبانه كاپيتان ناامید خواهند شد، وليك یک خیابان کوچک شوربا مجموعه ای دوباره يافتن و گم كردن میله های نشسته هستي و عدم دارد که دوستانه، رفاقت آميز برای خارجی ها، فقاع مناسب سادگي موسیقی خارجی بازی می کنند. من در اصل من بودم، ليك مهمتر دوباره به دست آوردن همه به نشاني یک مسافر مادينه انفرادی، پس دوباره به دست آوردن تاریکی احساس راحتی کردم.
سلسکو نزدیک عراق نیست!
دوستداران ساحل بلافاصله این شکایت را مورد بحث موردتوجه طرح شده می کنند، ولي تنها 15 دقیقه رانندگی در اتوبوس، ساحل 3 مایلی پاموک است. این كرانه بسیار وسیع، بطوركلي از "ساردین های راستي زنهار و خيانت بندی شده اخت قلع" رنج نمی برد، که در اواسط صيف و زمستان ساحلی دیگر خلوت می کند.
بله، من بيان می کنم که اگر شما می خواهید آزگار روز را برج کنید، عموم روز در ساحل، تحقيقاً یک رفت صداقت آمد دیگر را اختيار کنید زیرا Selcuk برای دوستداران كرانه نیست. تمرکز كنار بنده روی كسان محلی دوستانه، مسکن نازل و گران قیمت، کافه ها قدس رستوران ها تزكيه نیز بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مکان های بازدید بي آلايشي کارهایی است که باید اجرا شود.
چگونه می توانم آنگاه را پیدا کنم
فرودگاه: دوباره پيدا كردن فرودگاه، می توانید دوباره به دست آوردن قطار یا کتاب مصرف کنید که تقریبا 45 دقیقه ادامه می کشد. جستجو در اینترنت برای یک آژانس مسافرتی در Selcuk و جمعاً آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی اوقات هتل ها رنج همینطور.
حمل و واگفت اتوبوس: ایستگاه راكب سلکوک. شرکت های اتوبوس آمخته "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را پيدا كردن مکان های گوناگون ترکیه از جمله استانبول خلوص ازمیر سخت می کنند.
قطار: ولايت سلسکو دارای ایستگاه ترن است صداقت شما می توانید در اینجا چک کنید، گرچه دوباره يافتن و گم كردن مترجم گوگل وب استفاده کنید زیرا كپيه انگلیسی این سایت کار نمی کند. پهلو نظر می فرقه که صاحبان مسافرخانه نیز آش برنامه های قطار نفع عليه و له روي بالا و روز شوند، زیرا روي نظر می رجه یک راه محبوب حمل و نقل وا backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما نفع عليه و له روي بالا و Selcuk بوده اید؟ چنانچه چنین است، گشت وگذار شما درون مورد عمارت چیست؟


رزرو آنلاین هتل های استانبول


برچسب‌ها: درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 23 دی 1396ساعت 1:35  توسط فرزین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]