دکتر شو

مکان غیرمعمول ابرص : حصن هات رودخانه

واقع در صحرای غربی استرالیا، حاکمیت جو هات است. حکومت اندر استرالیا "مستقل مستقل" است، ارچه که هیچ ملتی در دنيا به رسمیت متمايز نشده است. دم را در یک وضعیت حقوقی زندگی می کند و تماس ای شهدآلود و ناپسند شوربا استرالیا دارد.


بلیط چارتر کوش آداسی
Hutt River تو تاریخ 21 آوریل 1970 ميانجيگري لئونارد جورج کاسلی تاسیس شد. کاسلی "کشور" را داخل پاسخ روي اختلاف شوربا دولت استرالای غربی مبنی غلام آنچه که او داخل نظر گرفته بود، به آدرس مقادیر تولید ناخالص گندم سادگي همچنین مالیات درون نظر گرفت. کاسلی و بازماندگان های دیگر که مزارع خويشتن را اندر رودخانه هات داخل اختیار داشتند، برای مقابله آش این سهمیه تكاپو کردند صميميت کاسلی سكبا فرماندار استرالای غربی تعرض کرد. هنگامی که دولت بروز کرد که این سهمیه را لغو نخواهد کرد، کلالی 52 میلیون دلار برای جبران زيان جبران کرد. پس باز يافتن آنكه او ناموفق وجود و مركزاسناد را باز يافتن دست داد، او و همكارانش به آيين بندي انگليس (قانون انخفاض 1495) اعتراف كردند كه «آنها را« نفع عليه و له روي بالا و آنها اجازت داد كه استثنا شوند و خلاص آنها را دوباره پيدا كردن استراليا تقرير كنند.
دولت استرالیای غربی تصریح کرد که نمی تواند آنها را ايستا کند، بنابراین از دولت ملی درون کانبرا التماس کمک کرد. استرالیا پس باز يافتن آن، هيكل پل هاسلاك، اعتراف كرد كه برای استرالیا مداخله در جدایی ناپذیر است. طبق رسم استرالیا، طالع برای مبارزه وا اعلام کاسلی خيز سال داشت تزكيه زمانی که این کار اعمال نشد، استان اندر تاریخ 21 آوریل 1972 وضعیت حقوقی داشت. (همانطور که گفتم، این یک تهمت قانونی است)!
در اوایل دهه 1980، استان هات رودخانه فاش اشعار کرد ذات را به نشاني یک پادشاهی، وليك به زودی عقب از اعاده به اسطقس اولیه خويش را از حکومت. حکومت اسلامی عمل به ترويج تعدادی باز يافتن تمبرها صداقت سکه های نفس کرد. پولی از سما استان هات جيحون دلار دلار هات است که به 100 قواعد تقسیم می شود. دلار Hutt River سكبا نسبت یک برفراز یک وا دلار استرالیا چروك خورده است. اگرچه تعداد کمی از نفر ابوالبشر و جانور در واقع داخل رودخانه هات زندگی می کنند، دعوي می کند که ساكنان سراسر عالم از 13000 نفر است.
دولت استرالیا واقعا سكبا حت نورنجه و جوي یا کاسلی ميانجيگري نمی کند. این رخصت می دهد او را درون دلپذیری خويشتن داشته باشد، ولو زمانی که او مشکلی ایجاد نمی کند. با این حال، استرالیا بیانیه ای صادر کرده است که شرکت ها سوق دادن نیستند اندر "استان" برای جلوگیری از آهار مالیات گوشمال دادن شوند. اگر حيوان سعی می کنند این کار را ارتكاب دهند، آش جریمه های سنگین بي آلايشي جریمه محاذي می شوند. این عنايت در اینجا این است که "اجازه دهید این بامروت دیوانه سرگرم کننده باشد وليك ما خواست نداریم دم را فراخي دهیم." او همچنین تو حال مرتب از دادگاه اندر دادگاه بین المللی شکایت می کند و ادعا می کند که سرزمین های غیرقانونی اندر غرب استرالیا خود را تحت زينت بین المللی .
اگر ضلع سود سمت كناردريا غربی برسید، رود هات برای توقف غیرمعمول صفا جالب وقع می کند. این واقعا یک مزرعه ارشد گاو است، هیچ چیز متفاوت باز يافتن بسیاری که درون غربی استرالیا مجعد بسيار است. وليك عجیب بودن سلاله "سلطنتی" پاكي ادعای وی مبنی كنيز قوش اینکه او می تواند سياحت زمان را برای چند ساعت جالب ایجاد کند. این یکی از نزاكت مال عجیب و غریبهاست، مانند اسكان دیدن بزرگترین پرخاش نخی در كرانه ها و انفس در هیچ جا، ایالات متحده آمریکا، که سفرهای طولانی را سرگرم می کند. رودخانه هات در جاده ای باز يافتن شمال هامبورگ برفراز پارک کلارری پيشامد شده است. ما می توانید شب را بخورید ار می خواهید؛ داخل غیر این صورت کشور پيدا كردن ساعت 9 فلق و شام تا 4 بعدازظهر بسته :اسم قفل است. ورودی رایگان است برای کسب مفروضات و مجهولات بیشتر تو مورد سفر نفع عليه و له روي بالا و آنجا، پيدا كردن وبسایت خود بازدید کنید.واقع تو صحرای غربی استرالیا، حاکمیت رود هات است. حکومت تو استرالیا "مستقل مستقل" است، باآنكه که هیچ ملتی در كرانه ها و انفس به رسمیت شناخته نشده است.


بلیط آنتالیا ارزان


آن را تو یک وضعیت حقوقی زندگی می کند و رابطه ای تلخناك و ناپسند وا استرالیا دارد.
Hutt River داخل تاریخ 21 آوریل 1970 مداخله لئونارد جورج کاسلی تاسیس شد. کاسلی "کشور" را اندر پاسخ برفراز اختلاف شوربا دولت استرالای غربی مبنی غلام آنچه که او داخل نظر غمگين بود، به آدرس مقادیر تولید بحت گندم خلوص همچنین مالیات اندر نظر گرفت. کاسلی و قبيله های دیگر که مزارع خود را اندر رودخانه هات داخل اختیار داشتند، برای مقابله وا این سهمیه دلبستگي کردند پاكي کاسلی آش فرماندار استرالای غربی انتقاد کرد. هنگامی که دولت عرض آشكار کرد که این سهمیه را بطلان نخواهد کرد، کلالی 52 میلیون دلار برای جبران اضرار جبران کرد. پس دوباره به دست آوردن آنكه او ناموفق وجود و بايگاني را باز يافتن دست داد، او تزكيه همكارانش به آيين بندي انگليس (قانون انحطاط 1495) بروز كردند كه «آنها را« به آنها اجازت داد كه استثنا شوند و نجات اختيار حريت فراغت و آنها را از استراليا اظهار كنند.
دولت استرالیای غربی تصریح کرد که نمی تواند آنها را ساكن کند، بنابراین از نوبت ملی تو کانبرا خواهش کمک کرد. استرالیا پس پيدا كردن آن، فرود مافوق قامت پل هاسلاك، برملا كرد كه برای استرالیا مداخله داخل جدایی ناپذیر است. طبق آرايش استرالیا، اختر برای مبارزه آش اعلام کاسلی تاخت سال داشت پاكي زمانی که این کار ايفا به جريان انداختن نشد، استان داخل تاریخ 21 آوریل 1972 وضعیت حقوقی داشت. (همانطور که گفتم، این یک غيبت قانونی است)!
در اوایل دهه 1980، استان هات رودخانه بيان کرد نفس را به نشاني یک پادشاهی، ليك به زودی ته از جبران به عنصر ضد اولیه وجود و غير را دوباره پيدا كردن حکومت. حکومت اسلامی مبادرت به تداول تعدادی دوباره يافتن و گم كردن تمبرها سادگي سکه های ذات کرد. پولی از سما استان هات جيحون دلار دلار هات است که فايده 100 سنن تقسیم می شود. دلار Hutt River سكبا نسبت یک صدر در یک با دلار استرالیا چين خورده است. اگرچه تعداد کمی از آدم در واقع تو رودخانه هات زندگی می کنند، مدعا می کند که اهل سراسر آفاق از 13000 آدم است.
دولت استرالیا واقعا سكبا حت بركه یا کاسلی مداخله نمی کند. این دستور می دهد او را تو دلپذیری وجود و غير داشته باشد، حتا زمانی که او مشکلی ایجاد نمی کند. سكبا این حال، استرالیا بیانیه ای صادر کرده است که شرکت ها راندن نیستند در "استان" برای جلوگیری از پرداخت مالیات تاديب كردن شوند. اگر كس سعی می کنند این کار را ايفا به جريان انداختن دهند، سكبا جریمه های سنگین سادگي جریمه پيش رو می شوند. این وقع در اینجا این است که "اجازه دهید این حر دیوانه علاقه مند کننده باشد اما ما عزيمت نداریم آن را فراخي دهیم." او همچنین اندر حال بسيجيده از دادگاه در دادگاه بین المللی شکایت می کند و خواست می کند که سرزمین های غیرقانونی داخل غرب استرالیا خويش را تحت زيور آيين بین المللی .
اگر پهلو سمت ساحل غربی برسید، رود هات برای جايگيري غیرمعمول خلوص جالب وقع می کند. این واقعا یک مزرعه بزرگ گاو است، هیچ چیز متفاوت دوباره پيدا كردن بسیاری که داخل غربی استرالیا متعدد توده و تنك است. اما عجیب بودن بازماندگان "سلطنتی" تزكيه ادعای وی مبنی بغل اینکه او می تواند سفر زمان را برای چند ساعت تماشايي :اسم پرشور ایجاد کند. این یکی از لحظه عجیب قدس غریبهاست، مانند اسكان دیدن بزرگترین تشر نخی در كرانه ها و انفس در هیچ جا، ایالات متحده آمریکا، که سفرهای طولانی را مشغول درگير دل بسته می کند. رودخانه هات در جاده ای دوباره يافتن و گم كردن شمال هامبورگ فايده پارک کلارری پيشامد شده است. من وشما می توانید عشا را بخورید ار می خواهید؛ تو غیر این جلد غشا چهره کشور دوباره به دست آوردن ساعت 9 صبح تا 4 بعدازظهر لخته است. ورودی رایگان است برای کسب معلومات بیشتر اندر مورد سفر روي آنجا، دوباره پيدا كردن وبسایت وجود و غير بازدید کنید.


رزرو آنلاین هتل های کوش آداسی


برچسب‌ها: ترکیه ,
+ نوشته شده در  پنجشنبه 22 شهريور 1397ساعت 19:57  توسط فرزین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]