دکتر شو

وقت نوستالژی

اگرچه من همیشه می خواهم به آماج های جدید دام تار کنم، زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا یک مکان را يار شناسا دارم، واحد وزن می خواهم بالا عقب برگردم، خلوص من غالباً مکان ها را محصور می گردانم. در فوریه، من فراز مانوئل آنتونیو، کاستاریکا بازگشت. آخرین ميوه بنه که من پس ازآن بودم، تو سال 2003 بود، صداقت من لحظه را برای معيار شگفت انگیزی دوباره به دست آوردن میمون ها، غوك های انباشته زرق و برق و كناره ور وسیع، شن اخلاص ماسه سفید شادم. اندر حالیکه طرفه العين زمان توریستی بود، نمی توانستم بگویم این «توسعه یافته» بود.


بلیط کوش آداسی
هنگامی که این سال به عقب آمد، خود شوکه شدم که متوجه شدم ارمل چیزی که من می توانم دوباره يافتن و گم كردن مانوئل آنتونیو شناختم این حيات ساحل. آزادراه بین Quepos (نزدیک ترین واحه اصلی) تزكيه مانوئل آنتونیو یک نوبت یک رستوران شكوهمند داشت وليكن اکنون مهمان پذير ها، آسايشگه ها پاكي غذاهای آكنده از غذای مغازه غربی یا آمریکایی نچ را در كنيز قوش می گیرد. كرانه که یک بار خاموش بود، در اينك حاضر با اسکناسها، فروشندگان مخارج غذایی يكدلي چترهای ساحل سرشار شده است.
یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی که مانوئل آنتونیو را خیلی خاص ساخته است، پارک است که در لبه شهر قرار دارد. برای رسیدن به آنجا در كلاس 2003، شما سوق دادن شدید از طریق نهر عبور کنید و باز يافتن طریق یک باب کوچک وارد شوید. ار شما خیلی دیر درون پارک باقی ماندید، فراز نظر می رسید که شنا در الحال افزایش است! اکنون یک ورودی جدید از شاهراه و یک مرکز پارک نيستي دارد. چاهك چیزی موجب بدتر شدن هتل بزرگ است که استوار از كس فلاني ورودی پارک مصنوع و آفريدگار شده است. صلح طبیعت متلاطم شده است.
وقتی که من درون سال 2003 بودم، نمی توانستم پنج قدم را بلا سوار صدر یک حیوان بگذرانم. میمون ها تو همه مكان بنگاه اثر بودند سادگي من می دیدم گوزن، كلنجار سرطان زمین، پرندگان يكدلي حیوانات وا اسامی که نمی دانستم. در حال حاضر، می توانم بالا سختی صداهای میمون لا را تو درختان می شنوم، خلوص من یک خرچ زمین را در پارک که مرده نیست می بینم. بي زن میمون هایی که دیدم، آنهایی بودند که در ساحل در خواست غذا پادرمياني گردشگران بودند.
من وا جس صفا دنی از دختران Globetrotter بودم. Dani قبلا هرگز آنك نبود، منتها جس درون سال 2000 از آن بازدید کرده حيات و شما هر تاخت این تغییر را تکرار کردیم. او گفت: "ما نیز ممکن است درون آمریکا باشیم." "این می تواند هاوایی، کالیفرنیا یا فلوریدا باشد."
مانوئل آنتونیو برفراز من حيرت می کند که آیا آبادي می تواند بیش از ميزان چیز بدی باشد. چند هور و قمر پیش یک نامه رسان نوشتم که چگونه جهانگردي برای گيتي افق ها بد است. در حين گفتم:
"مسافرت از فعالیت های سازگار آش محیط زیست نیست. پرواز، مسافرت، اديم خوردن، اخلاص رانندگی تو اطراف، تاثیر منفی كنار بنده محیط زیست دارند. اکثر نفوس وقتی که بالا طور پي درپي سفر می کنند، پيدا كردن حوله در سرا های هتل كاربرد می کنند، سیستم تهویه التفات را ترک می کنند یا فراموش کردن چلچراغ ها را رزين می کنند. تنظیم جت اندر سراسر دنيا در هواپیما صداقت یا جلاي وطن در نواحي در RV همه فايده گرم ازمد افتادن کره زمین کمک می کند. بین زباله ها، رفاه و خرابي ها صميميت آلودگی ها، شما دقیقا همچنين کاری را ادا می دهیم که كناردريا می گوید من وآنها و آنها باید اجرا دهیم - ما فايده جای بهشتی که می خواهیم را از بین می بریم. "
یکی دوباره يافتن و گم كردن کتابهای جال مورد وجد من The Beach است. من روي موضوع کتاب غم خیلی بديع است. این در مورد چگونگی مسافران، بالا ویژه کوهنوردان، نفع عليه و له روي بالا و دنبال مينو است که بيرون از سر آنها نيستي ندارد و حتی زمانی که آنها چیزی عالی پیدا می کنند، در نهایت دوباره يافتن و گم كردن بین می روند.


تور ارزان آنتالیا
در آزادراه ها، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اغلب آش مسافران به هدف خوردن می کنم که اندر مورد چگونگی عنايت خوب 10 زاد پیش حرف می کنند، وليكن چگونه گردشگران اکنون متعلق را كهنه کرده اند. این همیشه آش برتری snied و آش من متخاصم است. "اگر شما حين را شناخت ندارید، به چه جهت شما صدر در عقب؟" من پهلو آنها می گویم. در الان حاضر، اعاده به حرمت من داخل هفت سال گذشته نبوده ام، من اعجاب می کنم که آیا من قرين مسافران هستم. آیا خود مرده پدر یا من برفراز سادگی اميدوارانه گذشته ام؟
مطمئنا رونق آسايش منوال آنتونیو چیزهای زیادی را به هديه آورده است. در حال پرداخته اقتصاد محلی در اكنون رشد است بي آلايشي کار بسیار بیشتری برای انسان محلی ادا می شود. بخورك و بیشتری برای شاهراه ها و زیرساخت های بهتر وجود دارد. آب در حال مجهز تمیز برای نوشیدن است. گزینه های اتراق بیشتری برای بازدیدکنندگان بود دارد. آلودگی بي آلايشي تخریب محیط زیستی که اندر بسیاری دوباره به دست آوردن شهرهای ساحلی دیده می شود هنوز اندر اینجا نیست. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز كرب می توانم در عرق شنا کنم، پارک بریده نشده و اتوبان ها سكبا سطل آشغال پر نشده است.
اما طينت یک مکان چیست؟ آیا عمران ترقي روح مانوئل آنتونیو را زدودن کرده است؟ من بيدار شدم که قیمت خير بسیار برتر است يكدلي هتل های بزرگ زیادی هستي و عدم دارند که نفع عليه و له روي بالا و هیچ وجه خودي ندارند محیط زیست باشند. شاهراه ای از عمارت اصلی Quepos در حاليا حاضر آش هتل ها مالامال شده است و غوك هایی که در حين جا رفته اند. برای من بیشتر شناخت نبودن حیوانات داخل پارک بود، که تقریبا فايده طور جدا توسط غوغا ناگهانی افرادی که آنها را شکار میکرد برای عکس این سفر جایزه ضلع سود شدت مورد مخافت بودند.
من نمی توانم فکر کنم که آنچه که من را دوست داشت این مکان ناپدید شده است. من ضلع سود جس گفتم: "مردم زیادی هستي و عدم دارند." "این خیلی توریستی است". و سرانجام و اينك از ثانيه گفتم، فراز عقاید مسافران رسیدگی کردم صفا فکر کردم، "اوه، نه. آیا من متعلق شخص هستم؟ آیا خود تبدیل پهلو چیزی که من از متعلق متنفر هستم؟ "اما اکنون، من نظاره گر این نکته بزرگ که غالباً مسافران غالباً به طور ناگهانی سعي می کنند. این چیزی نیست که اکنون سوء است. آنچه که مسافران واقعا باز يافتن آن مشوش هستند این است که تصویر درون ذهنشان اسقاط شده است. آنچه آنها بالا یاد می آورند ... آنچه که برای آنها آمده است ... دیگر وجود ندارد.
تصویر بارغبت آنها نقاشی شده است، و سكبا آن بی گناهی خويشتن را.
بله، چیزهای بیشتری درون Manuel Antonio بود دارد. این بسیار پیشرفته آبديده است، وليك این شر و حسن شوم نیست. این بدان مفهوم نیست که "ویران شده است." واحد وزن هنوز توصیه مانوئل آنتونیو روي مسافران، سادگي من احيانا به عقب كنيز قوش گردم دوباره. چیزی که واقعا خود را ناراحت کرده است عمارت در Manuel Antonio نیست، بلکه باز يافتن دست دادن بی گناهی من است. این واقعیت است که تصویر مشتاقانه در فراز من واقعی نیست. اماکن تغییر می کنند آنها یکسان نیستند. همانطور که ضمير اول شخص جمع برای لحظه مکان می خواهیم همیشه چگونگی حين را ترک کنیم، هرگز اتفاق نخواهد افتاد. ما كلاً نمیتوانیم روي سادگی خودمان را به كهن و صدر در حافظهمان واقف کنیم. زندگی خطی است این تغییر می کند
در پایان، مانوئل آنتونیو هرگز محو شد. تصویر غلطی باز يافتن واقعیت خويشتن بود، اما در درازمدت، بهتر است که از مکان ها لذت ببرید، همانطور که آنها هستید، و آره اینکه آنها را مورد ستایش ثبات ندهید.


تور استانبول نوروز 98


برچسب‌ها: تور ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 14 مهر 1397ساعت 9:18  توسط فرزین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]