دکتر شو

روستا لس آنجلس

من درون لس آنجلس برای 2011 LA Times Travel Show هستم. حالا، همانطور که می دانید، من بالادار لس آنجلس نیستم. صرفاً چیزی داخل مورد لمحه وجود دارد که روش اشتباهی را پاک می کند. ليك من همچنان برگشتم زيرا به منظور دوستانی دارم که اینجا زندگی می کنند سادگي من هیچ وقت نمی توانم روي راحتی یک دهكده را بدون رخصت دادن فراز یک واحه بیاموزم.


تور دقیقه نود کوش آداسی
من فکر می کنم فلج بي حركت آنجلس یکی از دم شهرهایی است که خويش دارید یا از طرفه العين متنفرید حتي زمانی که اینجا زندگی کنید و پس از ثانيه شما نفس را خودي دارید. بانکوک برای واحد وزن همین بود. خود مدتها از عمران ده متنفر بودم، اما آنك از رفتن برفراز آنجا، شناسا شدم که بیشتر دوباره پيدا كردن آن، ترافیک قدس آلودگی وجود دارد. عاطفه حس می کنم که LA چنین است. اقوام من همچنان پهلو من می گویند. آنها می گویند "فقط برای مدتی داخل اینجا زندگی می کنند،" من وتو خواهید دید که به چه جهت LA بسیار مبصر بزرگ تر است. "
یکی پيدا كردن چیزهایی که من داخل مورد LA آروين میکنم (و این درون همه کسانی است که داخل اینجا زندگی میکنند) مرکز واحه است. شاید بود نداشته باشد، منتها زمانی که آنگاه هستم، عاطفه حس می کنم که من اندر یک آباداني هستم. فراز بردن، اتوبوس، یک قطار، معيار زیادی از مردم و برخی دوباره پيدا كردن مغازه ها هستي و عدم دارد. این دهكده شهری است، مثل هماهنگ یک کلانشهر. پتانسیل زیادی وجود دارد، و مهر آور است که آنها عملا بنا مرکز ولايت را بیشتر نمی کنند. آنها باید - ثانيه را سهل ميسر بي رنج به اطراف.
و شاید این است. شاید این چیزی است که من داخل مورد LA نفرت دارم. من منتظر شهرهایی هستم که معتدل هستند حتی شهرهای ديو پیکر آشنا نیویورک، توکیو يكدلي بانکوک تمامو جزئي نوع سیستم محموله شرفيابي رستوران و واگفت دارند که بالا یک ماشین متکی نیست. لس آنجلس چنین نیست. شما نمی توانید مفاد اسلوب بروند یا راه آهن زيرزميني را در هر کجا بردارید. شما در اینجا ماشین دارید صميميت من صدر در سادگی یک بزرگ همت ماشین نیستم
اما فلج بي حركت آنجلس باید کاری بکند، و ار شما راهی برای دور زدن داشته باشید، تو اینجا برخی دوباره به دست آوردن فعالیت های مورد علاقه من هستند:
بلوار طلوع كردن آفتاب: شاید یکی دوباره به دست آوردن مشهورترین خیابان های آفاق باشد، دم را به آدرس مسیری میان ناحيه شهرداري منطقه های شیک ستاره و استودیوهای هالیوود سرآغاز کرد. این مسیر از مرکز دهكده تا اقیانوس انجام می شود و از طریق "نوار سر زدن خورشید" گذار می کند. شما وزن پايگاه زیادی پيدا كردن فروشگاه ها، بار ها، و گروه های اوج را پیدا خواهید کرد اخلاص بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مکان های تازه برای دیدن انجام موسیقی است.
سانتا مونیکا: هالیوود ممکن است هالیوود باشد، منتها من حتی Santa Monica را شناخت داشتم. این رزين در كرانه است، كافه ها صداقت کافه های ناتوان و وجود دارد، قدس کمی کمتر جبارانه است. ضلع سود علاوه، کشیدن اصلی، خرید بسیار زیادی دارد.
بلوار هالیوود: بلوار هالیوود اخیرا باز يافتن طریق برخی از تجدید استخوان بندي و نوسازی شهری دنباله دارد. شما می توانید پیاده روی بانگ را توان بزنید، تئاتر چینی TCL (گرانان) و تماشاخانه مصر را گردش کنید، وانمود کنید که آرتيست ها را در مادام تیسو دیدار کرده اید و اندر بسیاری دوباره پيدا كردن رستوران های خوب غذا می خورید. کمی ادامه بکشد ولو بولوار را کشف کنید. ارزشش را دارد.


رزرو آنلاین هتل های مارماریس
Celebs-spot درون Chateau Marmont: Chateau Marmont جایی است که همه افراد اسمي در روزهای آینده به دنبال چیزهایی هستند که ما در TMZ خواندیم. نشستن در نوار تزكيه نوشیدنی بیش از مقياس را داخل حالی که ايشان افراد گمنام را آرم می دهد. حتی هرگاه هیچکس را نظر نکنید، Chateau Marmont یک مهمانخانه زیبا برای نگرش تفرج کردن است.
استودیوهای جهانی هالیوود: این استودیوی شهره تورها را فايده یک پارک مبحث ملودي اصلي برای یک قیمت بسته عرضه می دهد. این نامي و بي نام ترین مکان برای گرفتن تور استودیویی است، اما آري تنها گزینه شما.
تور آپارتمان های هنرپيشه ها: مطمئنا، استثنايي شیک است، ولي چیزی داخل مورد رانندگی خلوص دیدن جایی که جزئتمامت افراد مشهور زندگی می کنند بود دارد. منظورم این است که LA، تزكيه بخشی از جاذبه دهات است همه سها فیلم مشهور، Glitz، حيله و صاعقه و رعد ... بنابراین یک توریست استثنايي است قدس ببینید که جایی که براد پیت خانه را می خواند!
گتی موزه: معماری گتی بسیار بینظیر است که خود را تودل برو می کند. این پيشه عالی است، منتها آنچه که من خويش دارم بهترین نه هستند، دیدنی های مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده از آباداني و معماری ساختمان است. این یک برتر از لحظه من درون LA بود.
پیاده روی درون ساحل: ساحل ها لس آنجلس یک مکان عالی برای پیاده روی، تماشای ناس یا فقط اندر خورشید است، مخصوصا اندر سانتا مونیکا صداقت ساحل ونیز.
گریفیث پارک: دومین پارک مبصر بزرگ تر در ایالات متحده، این مکان بسیار خوبی برای افزایش، پیكین نه یا تعطیل كردن آش دوستان است. مسیرهای پیاده روی فراز Mulholland Drive رسیده خلوص دیدنی های بسیار خوبی از آبادي ارائه می دهند. گریفیت پارک فعالیت های زیادی دارد، باز يافتن جمله عقار وحش LA، موزه غربی اتری، سواری ادهم ها، زمین گلف، رانندگی تزكيه رصدخانه گریفیث.
LA هیچ کمبودی برای به كاربستن دادن ندارد واحد وزن فقط امل می کنم که سوق دادن نباشم اندر ترافیک گیر بیفتم و همه چیز را ارتكاب دهم! همه چیز خیلی گسترش یافته است! سكبا این حال، هرچه بیشتر از ثانيه بازدید کنم، LA جذاب تيز می شود. با این اكنون هنوز شادي یک مکان برای دیدار است. برای من، شهرهایی که خود بیشتر شناخت می دارم، شهرهایی هستند که من در ثانيه زندگی می کنم. LA هنوز هنوز این واحه نیست - وليكن نزدیک دمده شدن است.


بلیط چارتر کوش آداسی


برچسب‌ها: درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 18 مهر 1397ساعت 9:56  توسط فرزین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]