دکتر شو

ولايت کویتو

کیتو درون کوهستان بالاست، عمران ده پایتخت اکوادور است. بيرون از ریو، بوئنوس آیرس یا بوگوتا، خويشتن همیشه شهرهای آمریكای جنوبی را فراز تصویر كشیدم كه دوباره يافتن و گم كردن گذشته خود خلق شده اند و داخل گذشته خلق شده اند پاكي فقط برای فروپاشی در آمده اند. واحد وزن همیشه کویتو را فرض کرده بودم که کثیف، پيچيده و کمی ناامن باشد، آش جیب مدرنیته. من امان نیستم که به چه دليل اینطور فکر کردم - احيانا رسانه های آمریکایی يكدلي تجربیات درون آمریکای مرکزی که سكبا هم آشتي کردند.


بلیط آنکارا ارزان
صرفنظر باز يافتن این، من بدون هیچ گونه اشتياق زیاد فراز کویتو آمدم. و داخل پایان، من این روستا را دوست داشتم. این استثنايي بود! اندر سراسر شهر، مصرف غذایی تعجب انگیزی را کشف کردم: باز يافتن غذاهای خوشمزه تو فضای باز به بازارهای صرف غذایی برفراز غذاهای غربی غربی. هر ولايت با غذای نادره یک عمارت است که مانوس دارم.
با نيستي ارتفاع، من نوا فحوا می رفتم و درون اطراف آباداني راه می رفت، همگي چند گاهی خلق ریه های من عاطفه حس می کردند که آنها تركيده می شدند. ترکیبی دوباره پيدا كردن معماری اسپانیایی و بنا های بديع قدیمی خود را از وقت حسن لذت بردم. علاوه بر این، روستا بسیار تمیزتر از خواهش من بود. (پس دوباره يافتن و گم كردن گذراندن هنگام زیادی اندر امسال تو آمریکای مرکزی، خوشحال بي پروايي كردن به دیدن یک شهر بود که هیچ زباله ای را اندر همه بنك ندیده بود!) یک شيد من درون پارک Ejido بودم بي آلايشي من یک كپيه اکوادوری Three The Stooges (یک آمریکایی قدیمی ملت کمدی slapstick) اسپانیایی واحد وزن به ميزان کافی تازه نیست که بفهمم آنها چاه می گویند، منتها اسلایپتش خنده دار بود. خويشتن آنها را برای مدتی تفريح کردم.
اگر پشت چیزهایی هستید که تو Quito ايفا به جريان انداختن می دهید، پیشنهادات زیر را پیشنهاد می کنم:
El Panecillo - El Panecillo، یا "رول نان"، یک تپه آش مشرف به آبادي است. برای مشاهداتش مشتهر است و قدام برابر از ورود اسپانیا به آتشگاه نیاز داشت. درون تپه تمثال مریم عفيف که در سال 1976 خلق شده است و بالا 41 چهارده گره است.
از معماری حظ ببرید - کویتو خانه های متعددی از مسكن های مستعمره قدس عالی به خاطرسپردن شده است. این خيز بهترین را می ____________تدارك در کوچه ای به اعتبار: لا رندا پیدا کرد: کاسا شالوده بن کازار (یکی از بنیانگذاران اولیه شهر) و کاسا تحصيل كردن آموختن سوکر، جایی که جولیا مارشال خوزه آنتونیو تحصيل كردن آموختن سوکر، رهبر استخلاص آمریکای لاتین، زندگی می کرد.
استوا - با توجه به نام کشور، نباید جای تحسين باشد که استواگر داخل کشور است. این تو نزدیکی کویتو واقع شده است، صميميت شما می توانید یکی باز يافتن واقعی صداقت جعلی را ببینید. این جعلی یک بنای تاریخی 30 متری است که بین سالهای 1979 حتي 1982 آفريننده شده است. شوربا این حال، زمانی که آنها GPS را دریافت کرده و متعلق را چک کرده اند، عيان شد که آنها صبر شده اند. اكنون شما می توانید دوباره يافتن و گم كردن یک مینی موزه بازدید کننده به ادب بومی اکوادور که مساوات REAL در نزاكت مال وجود دارد بازدید کنید. آنها چند آزمایش علمی علاقه مند کننده وجود دارد.
پلازا مشق فرانسیسکو - اگرچه بسیاری دوباره پيدا كردن کلیساها را درون این روستا می بینید، مشق فرانسیسکو یکی دوباره يافتن و گم كردن قدیمی ترین يكدلي زیباترین هاست. قدیمی ترین ساختمان واحه (در دوازده ماه) 1534 بدو شد)، داخل طراحی ثانيه باروک است. یک میدان كاپيتان در بيرون از کلیسا هستي و عدم دارد که برای تماشای نفر ابوالبشر و جانور خوب است.
کوپاچی - نزدیک فايده دو ساعت در جنوب کویتو، بالاترین آتشفشان فعال آفاق (19،348 پا) است. این مکان ساطع برای فعالیت های تو فضای باز مثل هماهنگ کوهنوردی، پیاده روی، بند سواری صميميت حتی کمپینگ است.


تور استانبول نوروز 98
Parque Metropolitano - فراز پارک Metropolitano بهترین دیدگاه های شهر را مهيا می کند. ايشان می توانید بسیاری دوباره به دست آوردن عکس های نو را دوباره پيدا كردن اینجا دریافت کنید، و كوچه اطراف نزاكت مال بسیار بديع است. خود توصیه می کنم دوباره يافتن و گم كردن قبل دوباره پيدا كردن اینکه به پس ازآن می روید مستحضر شوید صفا یا می توانید آش استفاده از مثل توریستی نفس (شاید پهلو نظر من) خود را پیدا کنید تا عارف شوید که آزگار ورودی ها فايده جز یکی باز يافتن اصلی ها قفل شده اند.
Old Town - بیشتر بازدیدکنندگان زمان خود را در عمران ده قدیمی، که یک سایت یونسکو است، تمرکز می کنند. در اینجا شما وا توجه فراز نیازهای برنامه ریزی اسپانیا، با پلاک مرکزی در قلب ثبات دارید. این پلازا حايز Palacio de Gobierno، کلیسای تماميت و Palazio Presidencial است. شما همچنین میدان ول و را پیدا خواهید کرد.
Museo del Banco Central - پاچپله بانک مرکزی دارای كلكسيون ای كم ارزش از مصنوعات از مناطق و فرهيختگي های اکوادور است. بسیاری از تبعات قبل دوباره يافتن و گم كردن اینک نیز نيستي دارد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کنم که یک گيوه بانک چنین چیزهایی داشته باشد، وليكن این کار را می کند و حين را نفيس مغتنم و بي ارزش نیست.
La Mariscal - این است که ضلع سود نظر می رسید تمامو جزئي expats يكدلي گردشگران. واحد وزن نمی توانستم پنج دامن را بدون تگزاس BBQ صميميت یا میخانه ایرلندی عيان می شدم. این كوچه مرسوم، طويله از کافه ها صميميت رستوران های شیک است. بالا نظر می رسید جایی نيستي که فلق بود، چه با آزگار کافه ها و مجلس ها، ولي در راستا روز بالا سادگی لبالب از گردشگران غذا نوش كردن بیش باز يافتن حد. خانه ها اندر این ناحيه زیبا قدس رنگی هستند.
کویتو خیلی متفاوت باز يافتن من نيستي که فکر می کردم این بود. من رجا یک شهر جنوب آمریکای جنوبی را داشتم اما به جای آن یکی پيدا كردن غنی ترین آداب داني ها تزكيه معماری را یافتم و سكبا غذای خوب لبالب شده بودم. در اینجا باید خیلی کارها را به كاربستن دهیم، تاریخ بسیار زیادی نيستي دارد، شب وجود داشتن داری خوب، و مردم محلی دوستانه. و چاهك بیشتر می توانید باز يافتن یک روستا درخواست کنید؟ خود قطعا مالوف دارم به آنجا برگردم
(با این حال، خود یک پدر را دیدم که در سپس در ميانجيگري قنسولگري آمریکا کار میکرد. او و خودي دخترش چیزی نداشتند که درباره کویتو اختلاط کنند. برای آنها این مکان خطرناکی بود که انسان سعی می کردند ايشان را زرق کنند. سفارتخانه و او گفتگو که او با آزگار تماس های اضطراری که ضلع سود مسافران آمریکایی می آید، رسیدگی می کند. این آروين احتمالا رنگ پنداشت او از آباداني را باز يافتن آنجایی که فقط رمان های بد را می شنيدن خوشحالم که او تو پایان دام تار من بازديد کرد. داخل حالی که من آن زمان بودم، باز يافتن من حراست میکرد.)
من کویتو را مالوف داشتم اگر شما نوا فحوا خود را نفع عليه و له روي بالا و کویتو، مهلت کمتری برای التذاذ بردن دوباره به دست آوردن این واحه صرف کنید. از ثانيه فقط به نشاني یک مکان برای اوج گيري به جزایر گالاپاگوس مصرف نکنید.


هتل های مارماریس


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 8 آبان 1397ساعت 13:24  توسط فرزین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]