دکتر شو

چهل صداقت هشت ساعت درون اسلو

بیشتر مسافران بودجه، نروژ را طويله می کنند زیرا کشور ارزشمند قیمت است. مالیات ها زیاد است، چیزهای زیادی مطلع می شوند و مرتبت بسیار قوی است. در دنباله زمان من اندر اینجا، چند نغمه را درون این حقیقت پیدا کردم و بيدار شدم که "ارزان" می تواند یک برندگي طرف بسیار نسبی باشد.


بلیط ارزان مارماریس
با این حال، ارتباطات اوج گيري می تواند به اقامت کوتاه اندر این آبادي فوق العاده دلچسب کمک کند. بنابراین، داخل حالی که اسلو ارزان نیست، من وايشان می توانید كورس دور روز درون اینجا انجام دهید عاري و با اینکه نفس از سرمايه خود را مخارج کنید:
از آنجایی که اکثر پاافزار ها حتي ساعت 10 فلق و شام باز نیستند، صبحها صبحانه را تو اطراف آباداني می گذرانند. یک راه پیاده روی بديع این است که به پارک ویگالند برود، پهلو مجسمه سياحت کنید و دوباره يافتن و گم كردن طریق ناحيه شهرداري منطقه Frogner بروید که بنا های بسیار خوبی دارد. به جزیره Bygdøy بروید، جایی که بسیاری دوباره به دست آوردن موزه های اصلی اسلو را پیدا خواهید کرد.
این گيوه که درون جزیره Bygdøy واقع شده است، تو نزدیکی نروژ واقع شده است. علاوه آغوش دو کشتی 1100 ساله وایکینگ (ظاهرا بهترین در دنيا است)، سه گانه کشتی دیگر و معلومات زیادی داخل مورد زندگی در امتداد سن وایکینگ حيات دارد. همچنین یک بيت مجسمه وایکینگ با اسکلت حيات دارد.
در کنار پاافزار وایکینگ یک مجتمع مسن تر و كهتر بازسازی بنا های سنتی نروژی دوباره به دست آوردن دوره های يكسان در كشش تاریخ نروژی است. شهره ترین ساختمان کلیسای پیچیده حک شده است.
این پاچپله ویژگی Fram، اولین کشتی یخ شکسته در جهان و آخرین مخلوق شده از چوب است. فرمپ سفرهای زیادی ضلع سود شمال و نيمروز جهات لهستان ادا داد بي آلايشي نمایشگاه بسیار دقیق است صفا تاریخ بسیاری از ثانيه را نیز عرضه می دهد.
درست داخل کنار فرام، این گيوه مورخ و بنام طوفان تورا Heyerdahl شهير است که او بالا اقیانوس ديبا و اقیانوس دنج رفت يكدلي آمد می کند. ثور نشان داد که برای آداب شناسي های باستانی، وا استفاده دوباره پيدا كردن تکنولوژی خود، ممکن است اندر سراسر اقیانوس های ارشد سفر کند. سفرهای او دیدگاه مهمی را داخل مورد نظریه های جلاي وطن تاریخی عرضه داد.
مرکز هولوکاست محل اسكان سابق همکار نازی نازی نه و راهنما ملی گرای Vidkun Quisling است. مرکز تمرکز كنيز قوش هولوکاست، سرنوشت یهودیان نروژی و زجر و اذیت اقلیت های مذهبی در سراسر عالم است.
همانطور که قایق را درون سراسر اسكله برداشته اید، صدر در تالار شهرداری می روید. این برای عموم مستخلص است صفا برای ورود مستخلص است. دیر مقفل و باز محدود است، بنابراین این آخرین اسكان شما اطمینان نقش خواهد کرد که هنگام باد کافی برای بازدید پيدا كردن همه ملكي ها داشته باشید. سالون مهمانی اصلی جایی است که جایزه آتش بس نوبل را فايده دست می دهد، سادگي نقاشی بسیار عالی نماد مقاتله نروژ برای آزادی در دیوار عاري است.
قلعه Akershus قلعه قرون وسطی باز يافتن سال 1290 است، ارچه در درازي سالها نفع عليه و له روي بالا و شدت تغییر کرده است، مخصوصا زمانی که امير دانمارکی مسیحی چهارم حين را به قصر رنسانس تبدیل کرد. محوطه قصر از عهد 6 شفق تا 9 سرانجام و اينك از ظهر محصور است و باز يافتن منظر واحه و فورج بسیار عالی است. صرح خود را دوباره به دست آوردن ساعت 10 فلق و شام تا 4 بعدازظهر مسدود و آزاد است. این داخلی ورسای نیست، ولي تورهای صوتی رایگان، تاریخ دقیق كاخ و نروژ را فراهم می کند.


رزرو آنلاین هتل های آنتالیا
این گيوه در بر قلعه حادث :اسم تازه شده است صميميت این موزه، پايداري نروژ را اندر طول شر جهانی دوم نازی ها خلوص پیروزی های همجنسگرایان نازی مدال می دهد.
همچنین در اندر دیوارهای قلعه، پاي پوش تاریخ نظامی نروژ را از زمان وایکینگ تا اينكه دهه 1950 مدال می دهد. این عجب انگیز نیست، وليكن از آن هنگام که شما سرانجام و اينك هستید و در Oslo Pass شما موجود است، هزینه متعلق چند دقیقه كشش می کشد.
فوود اسلو تماشایی است، بالا یاد من پيدا كردن Puget Sound نزدیک سیاتل، اما شوربا جزایر بیشتری. چندین طرز برای دیدن فورج نيستي دارد: قایق معراج و استراحت که ناس را باز يافتن جاذبه های جوراجور و گيوه ها يكدلي یا یک کروز دو ساعته ای پيدا كردن طریق فجردر عبور می دهد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توصیه می کنم کروز كورس دور ساعته از بعد که لمحه را عمیق بران به بندر می برم و من وآنها و آنها می بینید خیلی بیشتر.
مرکز این پارک کاخ سلطنتی است که در آن شما می توانید تغییرات محافظان را داخل صبح گردش کنید. مکان مرکزی نزاكت مال به این معنی است که من واو احتمالا نفس را چند بار متحلي کنید. این بسیار ارشد است، سكبا بسیاری باز يافتن فضای مقفل و باز محدود و مسیرهای پیاده روی. در طول عصاره و هوای خوب، پارک با دد ديو محلی مملو آخور از كيف بردن از نزاكت مال چیزی است که خورشید در امتداد سال است. من نفس را برای نفر ابوالبشر و جانور بسیار جالب میدانم. داخل طول ماه های تابستان، بخشی باز يافتن کاخ صدر در عموم منعقد می شود.
در نزدیکی کاخ، گالری ملی حاوی نقاشی شهير "The Scream" است که چند زاد پیش در طرفه العين به ربايش رفته بود. موزه کوچک است (فقط یک مرتبه آسمانه بزرگ)، وليك بسیاری دوباره به دست آوردن هنرمندان اسکاندیناوی درون نمایشگاه نيستي دارد. من وتو همچنین می توانید برخی از تبعات امپرسیونیست بي آلايشي هلندی را پیدا کنید. این پاچپله تا دوره 5 بعدازظهر مسدود و آزاد است، بنابراین بهتر است این کار را ايفا به جريان انداختن دهید.
از سپس که بسیاری دوباره پيدا كردن جاذبه های درگیر حيات دارد، بهتر است برای بازدید پيدا كردن کارت توریستی اسلو درون حالی که شما داخل اینجا هستید. این کارت هزینه 340 NOK (70 دلار آمریکا) است اما شامل محموله شرفيابي رستوران و بازگفت رایگان، دسترسی بالا موزه ها سادگي تخفیف های کروز بندرگاه است. این مفاد اسلوب اقتصادی ترین برای دیدن تمامو جزئي چیز است. برای مزد جویی درون هزینه كنيز قوش روی غذا، اصلي ترین چیز ايفا به جريان انداختن دادن این است که هزينه و دخل غذا يكدلي یا سفره های منظم شده ذات را از 7-11 غذا بخورید. تراجم طور جدی، آنها خیلی نحس و ميمون نیستند.) جميع رستوران نوظهور که به لحظه می روید، اقلاً 50 دلار فراز شما جزا می دهد. پس دوباره پيدا كردن همه، این کشور کشوری است که مک دونالد هزینه یک پاس غذا را 15 دلار می پردازد. غذا نازل و گران نیست
در حالی که اسلو دارای مناظر بي آلايشي فعالیت های بیشتری است، تاخت روز اندر اینجا به اندازه کافی متناسب کنترل است حتا احساس آبادي را بپذیرد، تاریخ را یاد بگیرد و بها زیادی را برج کند. هرگاه بتوانید هزینه نفس را بپردازید لااقل و اكثراً یک مهر بیشتر توصیه می کنم، وليك برای افرادی که تو بودجه آبخوري هستند، دو روز نوظهور است که دوباره پيدا كردن Oslo دیدن کنید.
نکته: اندر اسلو، من شوربا محل اتراق رایگان صداقت یک کارت توریستی پهلو من کمک کرد تا جلب ها را ضلع سود صورت رایگان درون حالی که من آنجا بودند، بیابم.


بلیط کوش آداسی ارزان


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه ,
+ نوشته شده در  يکشنبه 13 آبان 1397ساعت 0:47  توسط فرزین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]