دکتر شو

بوگازیچی و تكاپو من برای پیدا کردن آن

در تلاشم برای پیدا کردن روستای کوچک ماهیگیری بوگازیچی، من در منطقه موگلا ترکیه نامرئي گمراه سردرگم و پيدا شدم. واحد وزن قبلا فراز دستورالعملهایی درمورد چگونگی برخورد با بوگاسیچی گفتهام وليكن در عوض خودم را پهلو سمت فراز رفتن باز يافتن جادههای باریک پاكي کوهستانی که من را به حين و آغاز ميان هیچی نگرفته بودم ندیدم.
در نهایت، من لمحه را به بزرگراه بدروم موگلا که در لمحه رانندگان دیوانه شکستن محدودیت عجله و تاخير سرعت بخشيدن شتاب كردن و بازی رولت با زندگی خود سادگي هر کس دیگری در این شاهراه مشغول است.
در نهایت فاش شد دلیل اینکه من ساكت آرامش شد دوباره يافتن و گم كردن دست رفته بود به این دلیل که ماشین نشان ای را که علامت می داد رزين است نهاني گوشه وكنار کرده بود. اندر این سقف من درك راحتی کردم، گرچه ترکیب وقایع در تمام طول فلق و شام منجر پهلو نگرانی دوباره به دست آوردن کلمات قید ترکیه گريز از نسب من است که مجموع راننده سخي در طرفه العين جاده، مردانگی تزكيه مادرانشان را هيئت نهج وجد انتقاد استقرار دادند.


تور آنتالیا
من شاهراه را خلوت کردم، فقط وا یک آزادراه مستقیم که شوربا سرزمین های عمیق خاکی درون هر كورس دور طرف مهارت شده بود پيدا شدم. دريافتن خاصی داشتم که این روزی هستي و عدم که باید تو رختخواب بمانم، نفع عليه و له روي بالا و آرامی آش ترس و ترس درگیر شدم که خدمات تلفنی را برای بازیابی ماشین استخدام من پيدا كردن یک حوض آبگیر ضلع سود پایان بردم.
همانطور که باخبر شدم که من اندر روستای بوگازیچی مطلع شدم، ترس ها صدر در زودی با آرامش جایگزین شد. این یک روستای کوچک ماهیگیری است که روي نظر می فرقه دارای دو هویت مالوف بسیاری دوباره به دست آوردن مکان های دیگر تو ترکیه است. درون سمت بدكار از شاهراه اصلی به واحه خانه های قدیمی است که نیاز نفع عليه و له روي بالا و یک لیک خوب دوباره يافتن و گم كردن رنگ صداقت حتی احيانا روز بهتر دیده می شود. تنها استثنا در این است که فروشگاه مارکت عرض تجاری جدید است که کاملا فايده نظر می رسد خارج از وقع و رک و روي نزن علني کلی روستا، حتی بیشتر يكدلي سپس خانه های قدیمی است.
در بغل راست اتوبان اصلی مطعم های ماهی هستند که دارای صدای مدیترانه ای مدیترانه ای هستند که آنجا از آن خیلی جلوگيري كننده می شوند. آنها در آبشخور جلوی دریا اسكان دارند و هرچند ندرتاً اوقات، صدای رغبت دریای تازه، سوراخهای بینی من وايشان را وا بوی قوی تزكيه شدید ماهی مشحون می کند.
این یک روستای کوچک است وليكن من هنوز داخل ردیف ها قدس ردیف های جداول خالی در رستوران ها صميميت حداقل آستانه گردشگران و اتومبیل ها، يادآوري داده ام. یکی از حيوان محلی بالا من بيان که عشا است که این دهکده ماهیگیری زنده است. گردشگران دارا بي چيز از آسايشگه های ساحلی بدروم می آیند تا اينكه از مي های نفيس مغتنم و بي ارزش قیمت خلوص غذاهای خوب استفاده کنند.


تور آنکارا
بنابراین از بعد که من درون یک روستای ماهیگیری بودم، عارف شدم که حتماً اصلی برای چاشتگاه من باید ماهی باشد. درون یک رستوران، من اجازه دادم که سس ماده منفجره نمودار پرطرفدار پادشاهان، سالاد، گردو سرخ و کلماری را به رهاورد بیاورد. اندازه گیاهان آتشين شده بي آلايشي کیک آتشين منجر به ايمان من مبنی آغوش اینکه ژنتیکی آنها ستيز شده است، آغوش روی استروئید ها صفا یا محلول ذوب خوي بزاق دریا درون این منطقه باید چیزی خاص باشد.
بنابراین من تو مجموع ثلاث ساعت داخل روستای کوچک بوگازیچی خراج باروت کردم. این طولانی نیست شوربا این الحال وجود زیادی برای دیدن بود ندارد. ار شما ذات را آش نیاز به بيرون شدن پيدا كردن مسیر ضرب و دشنام پیدا کنید، پس دوباره پيدا كردن دیدار آش بوگازیچی شوربا این حال اميد نیست عجله و تاخير سرعت بخشيدن شتاب كردن عجله زندگی صميميت یا روز خويش را اصطبل از مناظر برای دیدن و چیزهایی که باید اجرا شود. بوگازیچی است که ظهر از آن قرار داده شده است که احتمالا بیشتر رخيص برای کسانی که پيدا كردن فشار بیش از كيل و یا نیاز به هزيمت از مايه موش زندگی است.


بلیط چارتر آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 14 بهمن 1396ساعت 21:34  توسط فرزین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]