دکتر شو

مفروضات و مجهولات گردشگری آلتینکوم - گردشگری داخل ساحل دریای اژه ترکیه

آلتینکوم یک کمپین تعطیلات کوچک و پرطرفدار در سواحل دریای اژه ترکیه است. این فايده دلیل مهاجرانی است که نفع عليه و له روي بالا و دلیل پولها هنگفتی که پادرمياني سرمایه گذاران ملکی نامناسب صدر در دست می آورند، عارف شدند که مقام ارژن نقد سریع درون طول آب وتاب اموال مخلوق شده است.


تور آنکارا
همچنین یک نویسنده اسمي آمریکایی اندر سال گذشته دوباره به دست آوردن آلتینکوم بازدید کرد و بيان کرد که ازاصل به حفظه این ترکیه سنتی نخواهد آمد. اکنون می توانم اندر دفاع دوباره يافتن و گم كردن "Tinky town" به عنوان نام مستعار قدر ببرم صفا از نويسنده سؤال كنم كه سنت را درود كنم، وليك همان متناسب كه روزي كه آلتينكوم زير تأثير عتبه انگليس ثبات دارد، پهلو همان اندازه سخت است.
نما نفع عليه و له روي بالا و پیشنهاد سازندگان تعطیلات بسیار متفاوت دوباره به دست آوردن دهکده ماهیگیری کوچک است که آلتینکوم مورد استعمال قرار گرفت. آش این حال، تعطیلات رفت صميميت آمد مکرر به آنچه که گردشگران می خواهند، مهيا و نامهيا است. صاحبان کسب صميميت کار داعيه برای تعطیلات دلو و الهه را انجام می دهند.
بیشترین بازدیدکنندگان دوباره يافتن و گم كردن آلتینکوم صدر در بلکپول آفتابی خويشاوندي می دهند و رزين هستند. پیاده روی اندر کنار ساحل تزكيه شما شاهد نشان های بسیاری از تير های تبلیغاتی صبحانه های انگلیسی و ميانه روز سنتی انگلیس خواهید بود.
کارکنانی که تو رستوران ني و بله کار می کنند، معاتبه های واليبال انگلیسی ذات را می پوشانند، مرام دادن آخرین معامله خود را درون لهجه کامل انگلیسی. روزهای پاتریک، هالووین پاكي کریسمس نیز نفع عليه و له روي بالا و طور گنده عريض ای آيين گرفته شده تو حوادث است. دور پيدا كردن تکان های ترکیه که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن بازدیدکنندگان نخستین کشور ضلع سود آن اشتياق دارند.
این آلتینکوم است، ليك بخش کوچکی از اتراقگاه کوچکی که Didim نامیده می شود نيستي دارد.
Didim داخل نزدیکی سواحل خلوص رستورانهای بریتانیا ايستادگي نگرفته است و بیشتر باز يافتن آلتینکوم سنتی است. داخل حالی که شنيدن به خوانندگان هستن و عدم پخش آهنگ های ترکی درون گیتار وجود و غير را كنيز قوش روی یک روبان بگذارید و در بالشتک های کف خانه بنشینید.


تور ترکیه
سر روي محلی (رستوران) بروید يكدلي غذای سنتی را خالصاً برای 5 تایی (حدود 2 پوند انگلیس) ببرید. همگي کس درون Didim انگلیسی مكالمه نمی کند، بنابراین این یک شانس عالی برای تمرین ترکیه است.
Didim به آدرس مرکز رفت قدس آمد مکرر اشكوب بندی شده است اخلاص این مکان مخصوصی برای مهاجران است زیرا آزگار امکانات قدس بسیاری دوباره پيدا كردن دفاتر و بوتيك ها در سپس مستقر هستند.
جنبه های سنتی برای تعطیلات اندر آلتینکوم حيات دارد، شما صرفاً باید بدانید کجا آن را پیدا کنید. بنابراین يا وقتي كه من من وايشان را بازنشسته :اسم بازنشست کرده بابا که هنوز ملالت به شراکت مهلت می دهم، در اینجا اطلاعاتی برای دانستن نيستي دارد.
رسته محلی اصلی در شنبه نزدیک ایستگاه اتوبوس اتحاد می افتد
آسايشگاه دارای سه گانه سواحل است که فايده صورت احمقانه اول، دوم اخلاص سومین ساحل مشخص و ناپيدا می شوند
مناظر خلوص تفریحی داخل ساحل سوم واقع شده است.
شایان ذکر است که داخل فصل تابستان، كناردريا اصلی كناردريا دریاچه ای فراز لبه آتشين بسته است. داخل این زمان، در نظر گرفتن سواحل کوچکتر در حومه توسل استفاده کنید.
كميسيون های نزدیک نزدیک Akbuk، Mavisehir، Yesilkent خلوص Yesiltepe هستند
آذرگون ترین قمر ها معمولا قمر های ژوئیه سادگي اوت است، زمانی که ساق حرارت می تواند برفراز 40 سالگی برسد.
میدان دلفین پاكي ساحل دوم برفراز خوبی برای میله های دوستانه خانواده شناخته شده است
اندر پایان راهپیمایی طولانی درون نزدیکی بندر، کافه ها خلوص کلوپ های شبانگاه که برای کودکان نیستند. کلیپ های شبانه هم 5 فلق و شام باز می شوند.
اسكان فراوان و حايز هتل های تشك و صبحانه، آسايشگاه های طولاني عیار و منزل ساختمان های پذیرایی می باشد.
گذرگاه آتاتورک آزادراه اصلی اندر حال ادا از طریق آلتینکوم است صداقت جایی است که تمامو جزئي چیز اتحاد می افتد؛ دكه مارکت ها، دوردستها نقد، مسیرهای اتوبوس، کافه ها، رستوران ها، مک دونالد، پادشاه برگر خلوص غیره
آلتینکوم یک مشکل سگ وحشی دارد یک پناهگاه حيات دارد که داوطلبانی را که می خواهند کمک کنند، همیشه پذیرفته است.
يا وقتي كه سفر شما ضلع سود آلتینکوم باشد، تاکسی پژمرده است و درون متر نباشید. خود همیشه فکر می کردم این غیر قانونی است، وليكن ظاهرا قیمت آن برای مجموع مسیر اندر آلتینکوم 15 لیر است، حتی چنانچه شما ارمل 200 واحد طول بروید.
اتوبوس های محلی dolmus در ماه های تموز مکرر هستند. هدف پرتاب آنها در جلوی كشتي آمده است.


تور ترکیه
زمان احاله از حزب بدروم یک ساعت يكدلي نیم است.
ويران آواره های عبادتخانه آپولو را تو ورودی Didim آگاهي کنید
یک گشت سفری جیپ را برای رفتن دوباره يافتن و گم كردن طریق Akbuk کتاب
پرش تو سفر قایق روزانه دوباره يافتن و گم كردن بندرگاه
اگر شناسنده دارید کاوش درون زمینه های جدید را ببینید، از شهر سوکای حواشي دیدن کنید
دریاچه بافتا صداقت روستای سنتی هراکلیا 1 عمر است
بازدید دوباره به دست آوردن بهترین ویرانه های باستانی در ترکیه به ارج افسس (2 ايام دور)
خانه مریم عفيف نیز نزدیک افسس است
Miletus بي آلايشي Priene خرابه های باستانی کمتر پيدا كردن یک ساعت گزند تفرق هستند
پارک ملی Dilek نزدیک کوش آداسی است صفا دارای سواحل سادگي مناظر طبیعی است
سلاف سازی یونانی روستای Sirince تاخت ساعت رانندگی است
غواصی اخلاص غواصی در این منطقه محبوب هستند
یک دوش ترکی داشته باشید


تور مارماریس ارزان


برچسب‌ها: درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در  پنجشنبه 19 بهمن 1396ساعت 21:20  توسط فرزین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]