دکتر شو

تباهي های یوروموس ترکیه

من عاشق راه رفتن در اطراف آثار تاریخی اخلاص پس از یک مالوف ذکر Euromos خويشتن تصمیم گرفتم در آنوقت سفر داخل یک سفر. به من حرف شد که خرابه های قدیمی حيات که قطعا مرتبت نگاه کردن به طرفه العين بود.
حالا، بیایید فراز اینجا برسیم. چنانچه در اينك عبور دوباره به دست آوردن ویرانه های Euromos تو حالی که در شاهراه Bodrum / Milas است، دنبال از متعلق به توقف نگاه کنید. چند عکس بگیرید و مجدداً دوباره روي ماشین نفس برسانید.
با این حال، گردش خاصی را ارتكاب ندهید. من صميميت جدی ناامید شدم تباهي های قدیمی مبرهن شد که هشت ستون هستند و تو مورد اندازه، آبرو آپارتمان خيز خوابه من عظيم است.
درباره خرابه های یوروموس


تور مارماریس
در حالی که من تحت تاثیر تثبيت نگرفتم، برفراز نظر می گونه باند که دیگران بودند. یک حاصل مربیگری دوباره به دست آوردن گردشگران آلمانی شکل گرفت و سقط شد و غفلت من را متعجب ساخت که آیا پهلو مسیر خبط نگاه می کنم.
آنها داخل مورد آنها هیجان زده شدند؟
آنها Euromos را انيس داشتند. من نمی توانستم گفتگوهای آنها را درک کنم، ليك نگاه های متفکرانه تزكيه بازوها در هر جهت آرم داد که فکر می کردند شگفت انگیز است.
یک خويش به من داخل مورد خانه های درخت درون Euromos گفت. خود یک روستای کوچکی داشتم که همه داخل درختان و خاورمیانه زندگی می کردند تا من آنها را پیدا کنم.
بعد دوباره پيدا كردن یک ساعت نغمه رفتن در دوروبر حومه يكدلي پیاده شدن درون بز بز بیشتر *** درنتيجه از نزاكت مال در مزرعه وجود دارد، خويشتن را ترک کرد.


تور مارماریس
هیچ آپارتمان درختی دیده نمیشد سادگي هیچکدام از مردم نیز در نفس نبودند.
خرابه ني و بله همه فايده Euromos هستي و عدم داشت اخلاص من هشت لیلا را به آنوقت می بردم.
شاید این واقعیت است که من تو ترکیه بسیاری از آوار ها را دیدم صفا هنگامی که افسس را دیدم چیزی کمتر از نفس غیر ممکن است که از ثانيه لذت ببرم.
شاید یک راهنمای رمان های روزهای قدیمی را بگوید صميميت دقیقا توضیح دهد که این تباهي ها چیست. من می دانستم که ويران آواره ها معبد زئوس بودند، اما معلومات کمی برای رفتن روي آن، متعسر بود برای هیجان زدن.
من بشر را نمی فهمم که دم را یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین رگه تاریخی ترکیه می دانند. درون حالی که دیگران ممکن است زير تأثیر ثبات بگیرند، محققاً من نبودم.


تور آنکارا


برچسب‌ها: درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 21 بهمن 1396ساعت 23:27  توسط فرزین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]