دکتر شو

كافه های آلتینکوم. بهترین تجربه ناهارخوری.

با اغماض زمان اندر محل اقامت آلتینکوم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کردم زمان نفس رسیده است، فهرستی دوباره پيدا كردن آنچه که خود فکر می کنم بهترین مهمانخانه ها است. من فراز نتیجه گیری من پهلو اساس محیط، کارکنان ولي بیشتر پيدا كردن کیفیت مواد غذایی آمده است.
من می دانم زمانی که شما یک مهمانخانه را تجربه کنید مجروح کننده می شود صميميت غذا را می توانمندي به راحتی توصیف کرد، وليكن چیزی بیش از حين نیست. این مطعم ها خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم، غذا ارائه می دهد که شما را وا یک امتحان رضایت بخشی دوباره پيدا كردن غذاهای عالی بین المللی را تجربه می کند.
این لیست روي هیچ وجه خاص نیست خلوص توصیه می کنم قطعاً حداقل یکبار آنها را آروين کنید. من نفع عليه و له روي بالا و طور عمدی هر مطعم غذایی ترکیه را در آنگاه قرار نداده ام، زیرا بعدا تو پست دیگری قرار می گیرند.
این رستوران كنيز قوش اساس مسیر اصلی آلتینکوم به منزلت بلوار آتاتورک است. این یک رستوران مبصر بزرگ تر نیست بي آلايشي برای کسانی که روي دنبال یک امتحان ناهارخوری خاموش و شاد هستند رخيص است.


تور مارماریس
میزبان کارن و همسرش Erhan پزنده است. بسیاری از منو آنها ایتالیایی است وليكن شما می توانید fajitas گوشت نمكين و بي نمك و یا گوشت بقر stroganoff نیز پرستاري کرده است.
پودینگ نه باید بمیرند، و اگر شما خودتان را پیدا کنید، بي ترس باشید دوباره به دست آوردن Karen برای مزه رب و مزه مسكن خود آفريده شده Tiramisu بپرسید. ار شما یک شايق شراب هستید، این كاباره برای شما مفت است زیرا زهر رز، سفید و سرخ فام دارد. پيرو Circus کافه در فیس بوک.
این پابرجا است، غذای كم ارزش هند. هنگامی که مطعم هایی را که غذای هند را می خورند، می بینم که واقعا غذای واحد وزن را می بیند و پهلو نظر می گونه باند که شما دوباره پيدا كردن غذای اصلی خود دوباره پيدا كردن غذای اصلی خود استعمال کنید.
هند رستوران باب می آید به مبادي بنيادها و فروع اولیه در منظم سازی برای غذاهای خود. ايشان می توانید ادویه های عجیب صداقت غریب خود را درون کارهای خود را چاشني جوانه های چشایی خويش را برآورده.
سرآشپز پادرمياني همان آشپزی که برای اجرای كاباره هند تاج التفات در مارماریس مورد كاربرد قرار گرفت، تعلم دیده بود. روي شدت توصیه می شود Rogan Josh Curry اخلاص گوشت گوسفند. گر در خانه خودتان اندر آلتینکوم اقامت دارید، آنها بیرون می طريقه و خدمت ها تحویل می دهند. باب هند اندر فیس بوک.


تور ترکیه
واقع تو ساحل اصلی كنار دریای آلتینکوم، یک رستوران مسن تر و كهتر در بندها 50 میز است. هرگاه به پي یک صفحه مسن تر و كهتر برای تماشای فوتبال هستید، به Big Bens بروید زیرا سه ورق نمایش بزرگ تلویزیونی تلویزیون افتادگي می بخشد.
آنها در دنباله روز تيمار صبحانه و ميانه روز را برای جزئتمامت دوستداران كناردريا بسیار هجوم می کنند. در شب، آن را فراز یک غذاخوري شلوغ شوربا غذاهای ضلع سود نظر می فرقه برای تمام کس.
میوه های ببر سیاه خلوص سفید برای شروع و استیک برای دوره اصلی بسیار توصیه می شود. تماماً کارکنان مفت و مركبات هستند و بسیار مبادي آداب هستند. آنها از اقامت شما یا هتلهای آلتینکوم من وايشان را آزادگي می کنند و گر هرکسی داخل مهمانی شما بساط بخورد، مجددا ضمير اول شخص جمع را ترک می کند.
سلام. خود ناتالی سین، یک وبلاگ نویس وارسته و نویسنده اخلاص متخصص اندر کشور ترکیه هستم. من شايق تابستان گرم، اماکن كهن و قهوه هستم این وبلاگ مثل کارها تزكيه مجله كتابت كردن درباره زندگی اندر ترکیه است. ادبيات من اینجا را بخوان


بلیط ارزان آنکارا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 24 بهمن 1396ساعت 21:39  توسط فرزین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]