دکتر شو

بزرگترین ویروس جهان کشف شد

محققین دانشگاه Ulm آلمان معتقدند به روش جدید سر پشه دره آشکار سازى میزان غلظت حديد زنجير در جریان خون با اندازگیرى سطح نوعى پروتئین به آوازه فریتین يد ارتباط یافته اند. این پروتیین مسئول ذخیره سازى و جابه جایى حديد زنجير در خون است. آنها این کار را با كاربرد بهره جويي از نوعی نانوالماس نیمه صنعتی ارتكاب مى دهند. بنا بر تعاملات الکترواستایک بین نانو ذرات الماس و پروتئین فریتین، ربايش مولکول هاى پروتئین با یونهاى چدن مغناطیس شده امکانپذیر مى شود. تصور مى شود که نتیجه این بررسى باقدرت است بهره وري از سنسورهاى نانوالماس به ابزارى جهانى سر پشه دره تشخیص میزان سلاح در جریان خون تبدیل کرده و لحظه را یک روند آزمایشگاهی معمول گرداند.


تغییر محكم افزارى مهمى که بر روى میکروسکوپ هاى معمولى موجود اعمال آخر مى گیرد زمانى است که مى خواهند یک مجموعه 150 تایى از لامپ هاى LED کوچک را تو زیر لام، و یا به پرستش دیگر هم جایى که سیستم نورى خود میکروسکوپ تعبیه شده است، جاسازى کنند.


شرکت تجهیزات پزشکی

پاندورا ویروس (Pandoravirus) اندازه‌ای تاخت برابر مگاویروس داشته و دارای کد ژنتیکی عجیبی است که داخل هیچ همسان تعزيه دیگری تاکنون مشاهده نشده است. دکتر «ژان میشل کلاور» از محققان دانشگاه اکس مارسی با بررسی نشانه هایی از پاندورا ویروس در آب های مناطق ساحلی شیلی و استرالیا، موفق به کشف این ویروس شده است.12 لامپ LED که دورتادور لنز چیده شده اند، روشنایی ملزم (وبیشتر از آن) را برای تهیه تصاویر با کیفیت بالا مهيا درامان می کنند و باتری لیتیومی که باطن ProScope تعبیه شده، انرژی ضروري برای ظاهر ماندن این لامپها به موعد 5 ساعت پیاپی را تامین می کند.


برچسب‌ها: تجهیزات آزمایشگاهی ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 17 فروردين 1395ساعت 21:04  توسط فرزین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]