دکتر شو

تعیین سطح آهن خون با استفاده از سنسورهاى نانو الماس

کشف به موقع فقرآهن و درون پیش دمساز شدن رژیم هاى غذایى غنى از این آخشيج و یا حتى درمان دارویى، مى تواند هرچه سریعتر آسیب هاى ناشى از این کمبود مدخل سرپوش بدن را پرده دهد. وليك چگونه مى توان میزان سطح آهن در بدن را شمار گرفت؟ فرجام یک آزمایش خون؟!


در نهایت تصاویر ميوه از پردازش این نرم وسيله حاوى اطلاعاتى ١٠٠ برابر بیشتر نسبت پيش خواهد بود. با این نرم افزار پردازشگر و مجموعه نورى، کاربران مى توانند میکروسکوپ هاى كانا و قدیمى خود را به یکباره صعود و تنزل رزولوشن داده و از تصاویر فايده بیشترین اطلاعات را استخراج کنند.


لوازم پزشکی

بدلیل ميزان بزرگ و شکل غیر معمول این ویروس، دروازه اندر تحقیقات قبلی از ثانيه بعنوان باکتری کوچک تر از و معدود معمول یاد شده بود. نمونه‌های جمع‌آوری شده از سواحل شیلی و ملبورن استرالیا باب محلول آنتی بیوتیک برای کشتن هرگونه باکتری و سپس نمونه فاقد باکتری داخل معرض آمیب‌ها نهاد استقرار داده شدند و زمانی که همه همسان تعزيه ها از بین رفتند، محققان دریافتند که آنها چیزی بجز باکتری هستند.12 لامپ LED که دورتادور لنز چیده شده اند، روشنایی ضروري (وبیشتر از آن) را برای تهیه تصاویر با کیفیت بالا مهيا درامان می کنند و باتری لیتیومی که داخل ProScope تعبیه شده، انرژی لازم برای محسوس ماندن این لامپها به مدت 5 ساعت پیاپی را تامین می کند.


برچسب‌ها: آزمایشگاه ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 18 فروردين 1395ساعت 19:20  توسط فرزین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]